Darmowy dodatek do Battlefield 4. Pobieracie?

DLC Drugie Uderzenie można pobierać za darmo jedynie przez pewien czas.

Electronic Arts kontynuuje rozdawanie dodatków do Battlefield 4. Tym razem Elektronicy mają dla posiadaczy wszystkich platform, na jakich pojawiła się czwóreczka, bezpłatny dodatek nazwany Drugie Uderzenie. Można już go pobierać i będzie tak aż do 28 czerwca. Zatem nie ma co zwlekać, ponieważ drugi raz taka okazja pewnie nie szybko się trafi.

Co znajdziemy w DLC Drugie Uderzenie? Wszystko ładnie opisano na oficjalnej stronie gry:

 • Cztery mapy, które były najpopularniejsze w Battlefield 3
  – Niszcz sufity na zalanej wodą mapie Operacja Metro. Zburz wieżę komunikacyjną na Kaspijskiej Granicy. Spal wroga na popiół na mapie Operacja Ognista Burza i nie zgub się podczas burzy piaskowej nad Zatoką Omańską. Drugie Uderzenie to uwielbiane przez fanów mapy w zupełnie nowej odsłonie.
 • Nowe i dobrze znane
  – Pięć modeli broni przygotowanych na nowo z myślą o Battlefield 4, powrót pojazdu „dune buggy”, dziesięć nowych zadań oraz tryb Przejęcie Flagi – dodatek Drugie Uderzenie łączy elementy znane z zupełnie nowymi.
 • Odmieniona Kaspijska Granica
  – Kaspijska Granica to klasyczna mapa, którą na potrzeby dodatku Drugie Uderzenie zmodyfikowano z wykorzystaniem technologii Frostbite 3, dodano momenty Levolution i zapierającą dech w piersiach jesienną aurę.

Dodatkowo w najbliższych dniach możemy wziąć udział w misji społecznościowej Reanimacja. Zadaniem społeczności jest wykonanie w sumie 25 mln reanimacji na dowolnych mapach i w dowolnych trybach Battlefield 4. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest aktywna od godz. 18:00 dnia 21 czerwca 2016 do godz. 18:00 dnia 27 czerwca 2016 – informuje EA.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • luk

  Posiadam te wszystkie dodatki, zagrałem kilka razy. Najgorzej wydane pieniądze, podstawka starczyła na długo, a później znudziło się i nie miałem już ochoty na granie w premium.

30 Shares
Share30
+1
Tweet