Darmowy dodatek do Battlefield 4 gotowy do pobrania

Oferta ograniczona w czasie, więc nie warto zwlekać.

DICE ma kolejną niespodziankę dla posiadaczy Battlefield 4. W zeszłym tygodniu mogliśmy dostać za darmo dodatek Zęby Smoka, a teraz deweloperzy udostępnili za free kolejne DLC. Tym razem bez żadnych opłat możemy zassać Ostateczną Rozgrywkę, lecz jest to możliwe tylko do 24 maja.


Akcja dotyczy wszystkich platform. Zatem nieważne, czy grasz na PC, PlayStation 3, PS4, X360 czy Xboksie One – dodatek Ostateczna Rozgrywka pobierzesz teraz za darmo.

DLC to przede wszystkim cztery nowe mapy spowite śniegiem, lecz nie tylko. Na oficjalnej stronie Battlefield podano takie oto cechy rozszerzenia:

  • Zaawansowane uzbrojenie

Walcz w tajnych wojskowych bazach, korzystając z prototypowego sprzętu, w tym zabójczo skutecznego karabinu Rorsch MK-1 wystrzeliwującego pojedyncze pociski napędzane energią kinetyczną.

  • Zimowa sceneria

Pędź przez pole walki skuterem śnieżnym lub zasiądź za sterami zwrotnego poduszkowego czołgu HT-95 Levkov. Sprostaj niskim temperaturom i śnieżnym zamieciom na czterech zupełnie nowych mapach.

  • Futurystyczne gadżety

Zyskaj przewagę dzięki gadżetom i uzbrojeniu do zdobycia na polu walki. Do twojego arsenału dołączą m.in. wyposażony w kaem dron XD-1 Accipiter i dezorientujące wroga wabiki DS-3.

Dodatkowo w najbliższych dniach możemy wziąć udział w misji społecznościowej Zabicia kuszą. – Zadaniem społeczności jest zabicie w sumie 500 000 wrogów przy pomocy kuszy na dowolnych mapach i w dowolnych trybach Battlefield 4. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest aktywna do godz. 18:00 dnia 23 maja 2016 – wyjaśniono na stronie gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

32 Shares
Share32
+1
Tweet