Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe Mortal Kombat Quadrilogy do pobrania. Łapcie link!

Fani wyrywania kręgosłupów i miażdżenia czaszek mogą sięgnąć po naprawdę wypasioną i darmową wersję dwuwymiarowego Mortal Kombat.

Dopiero co wspominaliśmy o darmowym Mortal Kombat Project Season 2.9 (naprawdę warto się zainteresować i pobrać – szczegóły i link w tym miejscu), a w sieci wylądowała kolejna gra za free z krwawego uniwersum. Przywitajcie Mortal Kombat Quadrilogy.

Jak zaznacza serwis DSO GamingMortal Kombat Quadrilogy również narodziło się w środowisku M.U.G.E.N (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D). Odpowiada za nią fan skrywający się za pseudonimem halil scorpion.

6 premier na nowy tydzień. Od Call of Duty po kilka produkcji RPG

Czym wyróżnia się Mortal Kombat Quadrilogy na tle innych gier MK M.U.G.E.N? Tym, że zawiera wszystkie wersje postaci z całej serii, a także kilka nowych postaci z Mortal Kombat Mythologies. Dodatkowo znajdziemy tutaj kilka ukrytych/odblokowanych postaci, takich jak Chameleon, Khameleon, Cyber ​​Sub-Zero i Inferno Scorpion.

Mortal Kombat Quadrilogy zostało zaopatrzone w mnóstwo plansz oraz nowe/zmienione Fatality dla większości postaci.

Jeśli chcecie pobrać Mortal Kombat Quadrilogy za darmo (wersja beta 1.02), szykujcie niecałe 460 MB miejsca na dysku twardym. Grę pobierzecie tutaj (hasło do pliku to: halilscorpion).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%