Darmowe kolonizowanie Marsa przez cały weekend

Surviving-Mars
Gry za darmo Newsy PC

Jeśli jesteście fanami strategii ekonomicznych z gatunku city builder, możecie pograć za darmo w nieźle ocenianą grę Surviving Mars.

Steam organizuje darmowy weekend z tytułem Surviving Mars. Grę można pobierać w tym miejscu i bawić się przy niej za darmo do niedzieli (18 listopada), godz. 21:00 czasu polskiego. Jednocześnie tytuł został przeceniony o 30 proc. i możemy go kupić za 75,59 zł (oferta kończy się w poniedziałek, 19 listopada, o godzinie 19:00 czasu polskiego).

Z czym mamy do czynienia? Jak czytamy w opisie gry na Steam:

Surviving Mars to symulator zarządzania miastem w realiach sci-fi, którego motywem przewodnim jest kolonizacja Marsa i przetrwanie. Wybierz agencję kosmiczną, aby zyskać dostęp do zasobów i wsparcia finansowego przed określeniem lokalizacji swojej kolonii. Buduj kopuły i stwórz infrastrukturę, badaj nowe możliwości i wykorzystuj drony, aby odblokować bardziej zaawansowane sposoby kształtowania i poszerzania swojej osady. Uprawiaj żywność, wydobywaj minerały lub po prostu odpocznij przy barze po ciężkim dniu pracy. Najważniejsze jest jednak utrzymanie kolonistów przy życiu – co nie jest łatwe na tej dziwnej, nowej planecie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie