Surviving-Mars

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe kolonizowanie Marsa przez cały weekend

Jeśli jesteście fanami strategii ekonomicznych z gatunku city builder, możecie pograć za darmo w nieźle ocenianą grę Surviving Mars.

Steam organizuje darmowy weekend z tytułem Surviving Mars. Grę można pobierać w tym miejscu i bawić się przy niej za darmo do niedzieli (18 listopada), godz. 21:00 czasu polskiego. Jednocześnie tytuł został przeceniony o 30 proc. i możemy go kupić za 75,59 zł (oferta kończy się w poniedziałek, 19 listopada, o godzinie 19:00 czasu polskiego).

Z czym mamy do czynienia? Jak czytamy w opisie gry na Steam:

Surviving Mars to symulator zarządzania miastem w realiach sci-fi, którego motywem przewodnim jest kolonizacja Marsa i przetrwanie. Wybierz agencję kosmiczną, aby zyskać dostęp do zasobów i wsparcia finansowego przed określeniem lokalizacji swojej kolonii. Buduj kopuły i stwórz infrastrukturę, badaj nowe możliwości i wykorzystuj drony, aby odblokować bardziej zaawansowane sposoby kształtowania i poszerzania swojej osady. Uprawiaj żywność, wydobywaj minerały lub po prostu odpocznij przy barze po ciężkim dniu pracy. Najważniejsze jest jednak utrzymanie kolonistów przy życiu – co nie jest łatwe na tej dziwnej, nowej planecie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%