Podróż na Marsa za tydzień z darmową grą od Epic Games Store

Epic Games Store
Gry za darmo Newsy PC

Epic Games Store ujawnia kolejną grę, którą rozda za darmo. Szykujcie dyski twarde na Surviving Mars.

Od dzisiaj możemy pobierać z Epic Games Store świetnego indyka Minit, a za kilka dni będziemy mogli zaopatrzyć się w ciekawy symulator science-fiction i osobiście skolonizować czerwoną planetę.

Surviving Mars za darmo od 10 do 17 października

Surviving Mars pojawił się na komputerach PC w zeszłym roku i choć hitem nie jest, średnia ocen z 39 recenzji na poziomie 76/100 (według Metacritic) jest całkiem zachęcająca, by wypróbować grę za darmo.

Surviving Mars to symulator zarządzania miastem w realiach sci-fi, którego motywem przewodnim jest kolonizacja Marsa i przetrwanie. Przed podjęciem decyzji o najlepszej lokalizacji dla swojej kolonii wybierz jedną z agencji kosmicznych zapewniających zasoby i wsparcie finansowe. Wznoś kopuły i stwórz infrastrukturę, opracowuj nowe technologie i wykorzystuj drony, aby odblokować bardziej wyszukane sposoby kształtowania i powiększania swojej osady. Uprawiaj własne jedzenie i wydobywaj minerały lub po prostu zrelaksuj się przy barze po ciężkim dniu pracy. Najważniejsze jest jednak utrzymanie przy życiu swoich kolonistów – co nie jest łatwe na tej dziwnej, nowej planecie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie