Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Podróż na Marsa za tydzień z darmową grą od Epic Games Store

Epic Games Store ujawnia kolejną grę, którą rozda za darmo. Szykujcie dyski twarde na Surviving Mars.

Od dzisiaj możemy pobierać z Epic Games Store świetnego indyka Minit, a za kilka dni będziemy mogli zaopatrzyć się w ciekawy symulator science-fiction i osobiście skolonizować czerwoną planetę.

Surviving Mars za darmo od 10 do 17 października

Surviving Mars pojawił się na komputerach PC w zeszłym roku i choć hitem nie jest, średnia ocen z 39 recenzji na poziomie 76/100 (według Metacritic) jest całkiem zachęcająca, by wypróbować grę za darmo.

Surviving Mars to symulator zarządzania miastem w realiach sci-fi, którego motywem przewodnim jest kolonizacja Marsa i przetrwanie. Przed podjęciem decyzji o najlepszej lokalizacji dla swojej kolonii wybierz jedną z agencji kosmicznych zapewniających zasoby i wsparcie finansowe. Wznoś kopuły i stwórz infrastrukturę, opracowuj nowe technologie i wykorzystuj drony, aby odblokować bardziej wyszukane sposoby kształtowania i powiększania swojej osady. Uprawiaj własne jedzenie i wydobywaj minerały lub po prostu zrelaksuj się przy barze po ciężkim dniu pracy. Najważniejsze jest jednak utrzymanie przy życiu swoich kolonistów – co nie jest łatwe na tej dziwnej, nowej planecie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się