Surviving Mars od dzisiaj do pobrania za darmo

Epic Games Store udostępnia dzisiaj kolejną grę za darmo. Tym razem wybierzemy się na Marsa i zadbamy o to, by czerwona planeta rozkwitła życiem i zielenią.

10 października po południu pobierzemy z Epic Games Store za darmo Surviving Mars. Grę będzie można dodawać do swojej biblioteki do 17 października i kto wyrobi się w tym terminie, zachowa ją na zawsze.

Surviving Mars za darmo od 10 do 17 października

Surviving Mars pojawił się na komputerach PC w zeszłym roku i choć hitem nie jest, średnia ocen z 39 recenzji na poziomie 76/100 (według Metacritic) jest całkiem zachęcająca, by wypróbować grę za darmo.

Surviving Mars to symulator zarządzania miastem w realiach sci-fi, którego motywem przewodnim jest kolonizacja Marsa i przetrwanie. Przed podjęciem decyzji o najlepszej lokalizacji dla swojej kolonii wybierz jedną z agencji kosmicznych zapewniających zasoby i wsparcie finansowe. Wznoś kopuły i stwórz infrastrukturę, opracowuj nowe technologie i wykorzystuj drony, aby odblokować bardziej wyszukane sposoby kształtowania i powiększania swojej osady. Uprawiaj własne jedzenie i wydobywaj minerały lub po prostu zrelaksuj się przy barze po ciężkim dniu pracy. Najważniejsze jest jednak utrzymanie przy życiu swoich kolonistów – co nie jest łatwe na tej dziwnej, nowej planecie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: