Darmowe granie w Need for Speed. Skorzystacie?

Darmowe granie w Need for Speed. Skorzystacie?
Newsy PC Polecamy

Dobra okazja, by zapoznać się z wyścigami od studia Ghost Games.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji pojeździć po ulicach Ventura Bay, możecie teraz zafundować sobie darmową podróż. Pobierz 10-godzinną wersję próbną Need for Speed i urządź sobie jazdę testową – czytamy w sklepie Origin. Dotyczy to pełnej, nieokrojonej wersji tytułu! Chętni na pobranie NfS powinni czym prędzej uderzyć na tę stronę, gdzie można zassać wyścigi.

Główne cechy Need for Speed (podajemy za Origin):

  • Gra zoptymalizowana na komputery PC. Uzyskaj dostęp do odblokowanej liczby klatek na sekundę i ciesz się Need for Speed w rozdzielczości 4K, wyłącznie na PC. Poczuj adrenalinę płynącą z wyścigów z wykorzystaniem kierownic i peryferiów od szerokiej gamy producentów, w tym Logitech, Thrustmaster i Fanatec.
  • Bogate i realistyczne opcje personalizacji. Dzięki zaawansowanym opcjom personalizacji wyglądu i osiągów stworzysz samochód, który odzwierciedli twój charakter. Twoje auto powinno wyglądać równie dobrze, jak się sprawuje.
  • Niezwykły klimat Zachodniego Wybrzeża. Poznaj Ventura Bay. Przedzieraj się przez zatłoczone ulice i pędź po krętych szosach wiodących przez port i kaniony.
  • Graj tak, jak lubisz. Nowa odsłona Need for Speed to 5 wyjątkowych ścieżek rozgrywki umożliwiających zdobywanie reputacji: Prędkość, Styl, Tuning, Ekipa i Bezprawie.
  • Living Game. Staw czoła najlepszym ulicznym kierowcom dzięki darmowym aktualizacjom w ramach wyzwania Eddiego i rób niesamowite zdjęcia w trybie zdjęć profesjonalnych. Zdobądź Hoonicorna Kena Blocka i Diablo Morohoshiego-sana.
  • Bogata fabuła. Wkrocz do barwnego świata Ventura Bay i stań się częścią wciągającej historii.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie