Darmowe granie w Star Wars: Battlefront – Gwiazda Śmierci

Darmowe granie w Star Wars: Battlefront – Gwiazda Śmierci
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Kto chętny na weekendowe strzelanie?

Electronic Arts ma propozycję dla osób, które podczas świąt znajdą trochę czasu na granie. Wszyscy posiadacze podstawowej wersji tytułu Star Wars: Battlefront – a więc w wersjach na PC, PlayStation 4 i Xbox One – będą mogli pobawić się za darmo przy dodatku Gwiazda Śmierci. Akcja ma obowiązywać w dniach 23-25 grudnia.

To jednak nie koniec atrakcji. Przez weekend będziemy mogli również zdobywać podwójne punkty doświadczenia w Star Wars: Battlefront a dodatkowo każda osoba, która zaloguje się w tym czasie do gry, zgarnie świąteczną premię wynoszącą 5 tysięcy kredytów (wirtualna waluta).

Jeśli zamierzacie wypróbować Gwiazdę Śmierci za darmo, poniżej przypominamy zwiastun oraz zawartość dodatku.

Nowy tryb gry – Stacja bojowa

Bitwa dzieli się tutaj na trzy fazy – od pojedynków w przestrzeni kosmicznej przez walkę na pokładzie Gwiazdy Śmierci i wreszcie z powrotem w przestrzeni, gdzie rebelianci muszą dokończyć dzieła, lecąc korytarzem po powierzchni Gwiazdy Śmierci i niszcząc stację bojową. Jak zaznaczają deweloperzy, Stacja bojowa to emocjonujący tryb, który pozwoli nam przeżyć najwspanialsze momenty z filmowej serii Star Wars.

Nowe mapy

Dodatek wprowadza 5 nowych map wieloosobowych:

  • Imperialna blokada
  • Sektor obrony
  • Sektor zasilania
  • Sektor dowodzenia
  • Powierzchnia Gwiazdy Śmierci

Nowi bohaterowie

Do obecnych bohaterów dołączają Wookiee Chewbacca i łowca nagród Bossk.

Nowe uzbrojenie

Pistolet K-16 Bryar – wygląda podobnie jak inne tego typu blastery, lecz posiada zmodyfikowaną baterię, pozwalającą na emisję całej zgromadzonej energii pod postacią jednego silnego wystrzału.

 Pistolet K-16 Bryar
Pistolet K-16 Bryar

Ciężki blaster samopowtarzalny TL-50 – wystrzeliwuje z trzech luf grad pocisków oraz pozwala atakować skumulowaną energią w postaci pojedynczego ładunku wstrząsowego.

 Ciężki blaster samopowtarzalny TL-50
Ciężki blaster samopowtarzalny TL-50

Nowe gwiezdne karty

Mina z potykaczem – Silny ładunek wybuchowy z potykaczem w postaci laserowego promienia, którego przerwanie powoduje detonację. Ma też wbudowane urządzenie zakłócające skanery pobliskich wrogów.

 Mina z potykaczem
Mina z potykaczem

Droid medyczny – stacjonarny droid medyczny, który co jakiś czas leczy znajdujących się w pobliżu sojuszników i skraca czas odnowienia ich gwiezdnych kart.

 Droid medyczny
Droid medyczny

Nowe pojazdy

  • Zaawansowany TIE x1 Dartha Vadera
  • X-wing „Czerwony Pięć” Luke’a Skywalkera

Jak zaznaczają deweloperzy, obu pojazdom bohaterów towarzyszą skrzydłowi – Luke’a Skywalkera wspierają Wedge Antilles (Czerwony Dwa) i Biggs Darklighter (Czerwony Trzy), a Dartha Vadera dwóch imperialnych asów pilotażu: Victor Dwa i Victor Trzy. W skrzydłowych mogą wcielać się gracze a opcja odrodzenia pod taką postacią pozostanie dostępna, dopóki na polu walki będą obecne myśliwce Czerwony Pięć i zaawansowany TIE x1.

Nowe pojazdy będą dostępne na wszystkich mapach dla trybu „Eskadra” i w nowym trybie „Stacja bojowa”.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie