Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe egzemplarze Assassin’s Creed Odyssey, Star Control: Origins i Strange Brigade w akcji AMD

Nie tylko Nvidia zachęca do kupna swoich kart graficznych oferując w pakiecie darmową grę. AMD również ma w tej sprawie coś do powiedzenia i w najnowszej promocji oferuje aż trzy gry za darmo, w tym Assassin’s Creed Odyssey. Trzeba oczywiście kupić wybrany układ GPU od tego producenta.

Nvidia proponuje obecnie grę Destiny 2 wraz z dodatkami Klątwa Ozyrysa oraz StrategOS za zakup wybranych kart graficznych. Konkurencja nie śpi – AMD informuje o naprawdę kuszącej promocji.

Assassin’s Creed Odyssey, Star Control: Origins i Strange Brigade możesz dostać za darmo

AMD postanowiło dołączyć w bonusie do zakupu kart graficznych Radeon RX Vega, Radeon RX 580 oraz Radeon RX 570 trzy gry w bonusie i co najciekawsze, są to tytuły, które jeszcze nie debiutowały na rynku, w tym Assassin’s Creed Odyssey.

Promocja trwa do 3 listopada, więc jest dużo czasu by zdecydować się na ewentualne zakupy. Kody na gry będzie można realizować do 31 grudnia 2018 roku. Szczegóły promocji są dostępne na stronie AMD.

AMD
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%