Darmowe dodatki do Battlefield 4 i Hardline to dopiero początek atrakcji

Electronic Arts ma gest przed ogłoszeniem najnowszej odsłony serii.

Nowa część Battlefield zostanie zaprezentowana światu 6 maja, o godzinie 22:00 naszego czasu i jeśli nie możecie się doczekać, być może pogracie w międzyczasie za darmo w dodatki do Battlefield 4 i Hardline? EA ogłosiło bowiem specjalną akcję, która właśnie wystartowała!


Pod koniec roku będzie miała miejsce premiera nowej gry z serii Battlefield. W oczekiwaniu na nią zaoferujemy fanom Battlefield 4 i Battlefield Hardline mnóstwo atrakcji. W ciągu kilku nadchodzących miesięcy udostępnimy wszystkim posiadaczom obu gier przeznaczone do nich dodatki na Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 i w Origin na PC. Przygotowaliśmy też dla was nowe misje społecznościowe i wiele innych niespodzianek – informują Elektronicy.

Już teraz można pobierać za darmo (oferta obowiązuje do 10 maja) następujące DLC:

 • Dodatek Battlefield Hardline: Rabunek – jego główny motyw to wielki skok: jak go przeprowadzić lub do niego nie dopuścić. Mapy i tryb rozgrywki dostępne w Battlefield Hardline: Rabunek pozwalają drużynom gangsterów zaplanować i przeprowadzić napad idealny. Zadaniem policji jest aresztowanie przestępców, zanim zwieją z łupem.
 • Dodatek Battlefield 4: Zęby Smoka – w tym skupiającym się na starciach piechoty rozszerzeniu gracze walczą w warunkach miejskich na czterech mapach zlokalizowanych w regionie Azji i Pacyfiku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • dave

  czyli co wszystkie dodatki dadzą za darmo?

  • RaneMoro11

   Nie…

 • Maciej Żbiku Żbik

  Akurat dzisiaj kupiłem Hardline 😀

 • Hadryś

  jak to pobrac na ps4

100 Shares
Share100
+1
Tweet