“Darmowa Forza Motorsport 6 w specjalnej wersji na PC” [Aktualizacja]

Posiadacze blaszaków mają zagrać w odchudzoną edycję popularnych wyścigów.

[Aktualizacja]

Informacja potwierdzona przez Microsoft. Tutaj szczegóły i trailer w 4K.


[Oryginalna wiadomość]

Forza Motorsport 6 pojawi się na PC. Wynika tak z artykułu serwisu The Seattle Times, który widocznie przedwcześnie ujawnił, że Microsoft zamierza przenieść kolejną grę z Xboksa One na blaszaki. Tak stało się już Gears of War: Ultimate Edition, tak samo będzie z Quantum Break, które zadebiutuje na komputerach w tym samym dniu, co na konsoli.

W przypadku Forza Motorsport 6 nie dostaniemy jednak takiego samego tytułu, jak na Xboksie One. Edycja pecetowa – o podtytule Apex – ma zostać odchudzona, lecz jeszcze nie wiadomo, o jakie elementy. Tytuł ma pojawić się na PC za darmo wiosną tego roku.

Forza Motorsport 6 Apex będzie przeznaczona dla systemu Windows 10, pokazując gamingowe możliwości tego systemu operacyjnego.

Czekamy na oficjalne informacje od Microsoftu w tej sprawie. Sądzicie, że zostaną potwierdzone? Artykuł The Seattle Times brzmi całkiem wiarygodnie i choć został ściągnięty z serwisu, nadal można odnaleźć go w sieci.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • maniman303

    “odchudzona” samochodami czy mapami ale pewnie nakarmiona mikro transakcjami, aby z powrotem te mapy i samochody odblokować :v

141 Shares
Share141
+1
Tweet