Czekasz na Wolfenstein: The New Order? Data premiery została zmieniona

0 komentarzy

Od razu uspokajamy, że decyzja studia Bethesda jest dla nas korzystna. To jednak nie koniec dobrych wiadomości.

Wcześniej zapowiadano, że nowa odsłona Wolfensteina pojawi się 23 maja. Teraz producent podaje, że tytuł zadebiutuje na Starym Kontynencie trzy dni wcześniej, czyli 20 maja.

Fanów serii ucieszy zapewne również to, że od dzisiaj można składać przedpremierowe zamówienia na specjalny pakiet Panzerhund Edition. Nie nazywam tego edycją kolekcjonerską gry, ponieważ w bogatym zestawie, który dostaniemy, nie będzie… płyty z grą. Co zatem dostaniemy? Piękną skrzyneczkę, a w środku: figurkę mechanicznej bestii, którą napotkamy podczas rozgrywki, pocztówki prezentujące grafiki koncepcyjne, naszywki, nieśmiertelnik, kopertę z mapami i dokumentami oraz steelbook na płytkę z grą.

Wolfenstein-The-New-Order

Pakiet Wolfenstein: The New Order Panzerhund Edition można zamówić w Bethesda Store za 100 dolarów, plus koszty wysyłki. Do szczęśliwego nabywcy zostanie wysłany 20 maja. Zważywszy na to, że nie zawiera on gry, cena wydaje się trochę wygórowana.

Przypominam, że akcja nowego Wolfensteina przeniesie nas do lat 60-tych XX wieku. Nie spodziewajmy się jednak powtórki z historii. Bethesda serwuje nam alternatywną wersję dziejów naszego kontynentu – taką, w której II wojnę światową wygrały Niemcy. Gra pojawi się nie tylko na PC. Będą również wersje na: PS3, PS4, Xbox’a 360 oraz Xbox’a One.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się