Czekasz na testy beta Battlefield Hardline? Zobacz, ile miejsca przygotować na HDD [Aktualizacja]

Testy startują 3 lutego.

Electronic Arts podało kolejne szczegóły dotyczące bety Battlefield Hardline. Posiadacze PC oraz konsol PS4 i Xbox One powinni przygotować na dyskach twardych 10-11 GB wolnej przestrzeni. Jeśli posiadacie sprzęt starszej generacji (PlayStation 3, X360), wystarczy zarezerwować na pliki z betą niecałe 4 GB.


Dowiedzieliśmy się przy okazji, że w przypadku PC wszystkie pliki będą do pobrania dzień przed rozpoczęciem testów. Pre-load ma być dostępny na Origin od 2 lutego, dokładnie od godziny 19:00 naszego czasu. Niestety nie zdradzono, czy posiadacze konsol również otrzymają możliwość wcześniejszego pobrania plików. EA nic o tym nie wspomina.

W końcu podano wymagania sprzętowe Battlefield Hardline. Na jakim pececie odpalimy grę? Studio Visceral Games zapewniało ostatnio na Twitterze, że komputery, które poradziły sobie z Battlefield 4, poradzą sobie i z Hardline. A jak jest w rzeczywistości? Minimalne oraz zalecane wymagania publikujemy tutaj.

Przypominamy, że otwarte testy beta Battlefield Hardline będą trwały od 3 do 8 lutego. Nie trzeba żadnych kluczy ani specjalnego zaproszenia. Każdy chętny weźmie udział. Zwiastun czekającej nas zabawy znajdziecie tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

45 Shares
Share45
+1
Tweet