Czekacie na Carmageddon: Reincarnation? Premiera opóźniona

Pełna wersja brutalnych wyścigów miała zadebiutować w przyszłym tygodniu. Twórcy potrzebują jednak więcej czasu i wyznaczają nową datę premiery. To kiedy w końcu zagramy?

Oczywiście tytuł jest dostępny już teraz w programie Early Access na Steamie, lecz posiada ograniczenia. Dlatego wielu graczy zaznaczyło w kalendarzyku dzień 23 kwietnia, kiedy to pełna wersja na PC miała ujrzeć światło dzienne.


Niestety, musimy poczekać na premierę Carmageddon: Reincarnation dodatkowy miesiąc. – To czas, który poświęcimy na jeszcze lepsze dopracowanie różnych elementów gry – informują twórcy na oficjalnej stronie tytułu. – Widać postępy na wszystkich frontach i byliśmy już bardzo blisko przyszłotygodniowego debiutu, ale na ostatnim spotkaniu zdecydowaliśmy, że potrzebna jest dogrywka – tłumaczy dyrektor kreatywny Neil Barnden.

Na szczęście dogrywka nie będzie zbyt długa. Nowa data premiery Carmageddon: Reincarnation została ustalona na 21 maja tego roku. Jak pisaliśmy już wcześniej, na premierę przygotowano tryb kariery z 16 rozdziałami. W każdym znajdziemy po 3-4 eventy. Natomiast podczas rozgrywki online na linii startu ustawi się maksymalnie ośmiu graczy. Do wyboru 25 pojazdów (jeden tylko dla osób, które wsparły projekt na Kickstarterze) oraz 9 map.

W późniejszym okresie twórcy planują wydać Carmageddon: Reincarnation na konsolach PS4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet