Carmageddon powrócił i znów robi miazgę. Oglądajcie premierowy zwiastun

Krew na oponach i krzyk uciekających przechodniów. Czekaliście na reinkarnację Carmageddon? Po miesiącu opóźnienia tytuł wjeżdża na Steam.

W Carmageddon: Reincarnation mieliśmy grać od 23 kwietnia, lecz twórcy potrzebowali więcej czasu na dopieszczenie tytułu. Ostatecznie gotowy produkt wylądował wczoraj na Steam, a do sieci wpadł świeżutki premierowy zwiastun. Twórcy planują wydanie wyścigów również na PS4 i Xbox One, lecz data premiery na konsolach nadal jest jedną wielką niewiadomą.


Jeśli nie pamiętacie, pierwsza część gry pojawiła się na rynku blisko 18 lat temu i narobiła sporego zamieszania. Powód? Wystarczy odpalić poniższy filmik i wszystko stanie się jasne, ponieważ reinkarnacja gry nic pod tym względem nie zmienia – podpalamy, miażdżymy, rozrywamy, a w okół bryzga czerwona jucha.

Przypominamy, że na premierę Carmageddon: Reincarnation przygotowano tryb kariery z 16 rozdziałami. W każdym znajdziemy po 3-4 eventy. Podczas rozgrywki online do krwawego wyścigu stanie natomiast maksymalnie ośmiu graczy. Do wyboru 25 pojazdów (jeden tylko dla osób, które wsparły projekt na Kickstarterze) oraz 9 map. Zagracie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

13 Shares
Share13
+1
Tweet