Czarne lustro wróci na sezon 6. Wreszcie dobre wieści o serialu Netfliksa

Czarne lustro wróci na sezon 6
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Popularny serial Netfliksa Czarne lustro powróci na sezon 6. Na jego premierę jednak trochę jeszcze zaczekamy.

Portal Variety ogłosił, że serial stworzony przez Charliego Brookera wróci po długiej przerwie na kolejną odsłonę. Niestety jak na razie nie ma żadnych szczegółów związanych z fabułą sezonu. Źródła portalu podały jedynie, że 6. sezon ma mieć więcej odcinków niż poprzedni (składający się z zaledwie trzech epizodów); każdy z nich będzie stanowił niemal pojedynczy film. W to ostatnie akurat nie jest trudno uwierzyć; już dotychczasowe odcinki były traktowane przez twórców w taki sposób, nie powinno zatem dziwić, że będą oni kontynuować swoje podejście.

Od premiery 5. sezonu Black Mirror minęły już prawie trzy lata i nie było wiadomo, czy Netflix zamierza dalej inwestować produkcję. Niepewność wzmogły zresztą problemy kadrowe; w 2020 roku twórca serialu Charlie Brooker i współpracująca z nim Annabel Jones podpisali umowę na wyłączność z Netfliksem, co nie spodobało się ich studiu produkcyjnemu. Studio nie chciało już bowiem współpracować z platformą streamingową. Zawirowania rynkowe wydłużyły w efekcie proces powstawania nowego sezonu, choć szczęśliwie zakończyły się pozytywnie. Obecnie Brooker i Jones pracują już nad kolejną odsłoną serialu; prace są na etapie kompletowania obsady.

Czarne lustro to serialowa dystopijna antologia poświęcona nowym technologiom i temu, jak wpływają na nasze życie. Każdy odcinek stanowi odrębną opowieść, choć zdarzają się pomiędzy nimi nawiązania sugerujące, że ich akcja rozgrywa się w tym samym świecie.

Nie wiadomo jak na razie, kiedy 6. sezon serialu Czarne lustro zadebiutuje na platformie Netflix.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie