Black Mirror w końcu ze zwiastunem 5. sezonu!

Fani serialu mogą zobaczyć, co ich będzie czekać w ramach piątego sezonu Black Mirror od Netflix. W produkcji ma się pojawić znana piosenkarka.

Serial Netflix Czarne Lustro już od 5 czerwca będzie dostępny na platformie streamingowej. Tego dnia na platformie pojawią się 3 odcinki. Podobnie jak w poprzednich sezonach, w ramach najnowszych epizodów poruszane będą tematy trapiące współczesne społeczeństwo w związku z rozwojem technologii jak uzależnienie od smartfonów, czy osobiści asystenci.

Co interesujące, w serialu wystąpi znana piosenkarka Miley Cyrus. Oto jak przedstawia się obsada:

W piątym sezonie pomysłodawcy serii Charlie Brooker i Annabel Jones przedstawią trzy zupełnie nowe historie z udziałem doskonałych aktorów, wśród których znajdują się: Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport oraz Ludi Lin – czytamy w opisie 5. sezonu Czarnego Lustra.

Zwiastun 5. sezonu Black Mirror możecie zobaczyć poniżej.

Black Mirror Czarne Lustro premiera 5. sezonu już 5 czerwca 2019 r.

Jeśli jesteście wielbicielami serialu Black Mirror, powinniście powyższą datę zapisać sobie w kalendarzu. Black Mirror to w końcu uznany przez krytyków serial, obecnie jeden z najpopularniejszych na Netflixie.

Dla przypomnienia warto dodać, że w ramach serii Black Mirror, powstał interaktywny film Bandersnatch, w którym to oglądający decyduje o tym, jak potoczy się fabuła, wskazując co ma zrobić bohater w konkretnych scenach. Czy tak będzie wyglądać przyszłość seriali? Wszystko na to wskazuje.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: