Kupiłeś Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077? Dostaniesz częściowy zwrot pieniędzy

Cyberpunk 2077 - dodatek bez rosyjskiego dubbingu
Newsy XOne

Jakiś czas temu potwierdzono, że świeżo zapowiedziany dodatek do gry Cyberpunk 2077 nie zagości na konsolach PS4 i Xbox One. Stworzyło to pewien problem dla posiadaczy specjalnej wersji Xbox One X.

Limitowany wariant konsoli inspirowany grą CD Projektu miał zagwarantować kupującym darmowy dostęp do dodatku. Odcięcie się od poprzedniej generacji konsol uniemożliwi jednak odebranie bonusu, więc CD Projekt musiał troszkę pokombinować.

Zapowiedziano, że posiadacze Xbox One X w wersji nawiązującej do Cyberpunka 2077 otrzymają częściowy zwrot środków o sumie dodatku. Pieniądze zostaną zwrócone graczom w postaci odpowiedniej kwoty do wykorzystania w Microsoft Store.

Posiadacze zestawu z limitowaną konsolą Xbox One X – Cyberpunk 2077 otrzymają zwrot kosztów rozszerzenia w postaci kredytów ze sklepu Microsoft Store. Szczegóły podamy wkrótce.

– czytamy na stronie gry

Niedawno zapowiedziano również, że na ten moment dodatek Phantom Liberty jest jedynym zaplanowanym dla Cyberpunka 2077 rozszerzeniem. Potwierdzono za to, że CD Projekt nie porzuca swojej osadzonej w mrocznej przyszłości marki i będzie ją rozwijać przez kolejne lata.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie