Gigantyczna lista nowości w Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Twórcy pokazują gameplay i ulepszenia

Cyberpunk 2077: Widmo wolności - gigantyczna lista nowości, gameplay
Newsy PC PS5 Xbox Series

CD Projekt RED opublikował film omawiający nowości w Cyberpunk 2077: Widmo wolności w 4K. Dzięki temu jeszcze lepiej przyjrzymy się DLC i nowej aktualizacji.

Aktualizacja 2.0 do CP77 zapowiada się na największą, jaka do tej pory trafiła do gry. CDPR potwierdziło, że patch trafi do graczy jeszcze przed premierą dodatku, dzięki czemu będą mogli lepiej przygotować się na jego premierę. Widmo wolności ukaże się z kolei na PC, Xbox Series X/S i PS5 już 26 września 2023 roku.

Cyberpunk 2077 – nowości w Widmie wolności i wersji 2.0

Na Gamescom 2023 doczekaliśmy się pierwszego tak konkretnego pokazu nowości zmierzających do Cyberpunka 2077. W tym miejscu zapoznacie się z materiałem, a poniżej publikujemy ostatnio stream twórców, w którego trakcie pokazali wszystkie ulepszenia i wyjaśnili, czego możemy się spodziewać. Transmisja odbyła się nieco wcześniej, ale teraz trafiła do internetu w jakości 4K. Dzięki temu znacznie lepiej zapoznamy się z dodatkiem i wielką aktualizacją. Przypomnę, że patch 2.0 trafi do każdej wersji gry, niezależnie od tego, czy kupujecie DLC, czy nie.

Twórcy pokazali zupełnie nowe drzewko umiejętności Relic. Te będziemy rozwijać dzięki eksploracji miasta i znajdywania konkretnych fragmentów ulepszeń. Zobaczyliśmy też centralną lokację dodatku, czyli Dogtown. Deweloperzy pokazali nową mechanikę walki z pojazdów i ulepszony system policji. Tak, teraz będzie ścigał nas także ulepszony Max-Tac.

Jedną z największych nowości, która dotyczy wyłącznie posiadaczy DLC będzie nowy typ zadań. Polegać one mają na przejmowaniu konkretnych pojazdów i dostarczaniu ich do naszego zleceniodawcy. W ich trakcie trzeba będzie uważać na stan pojazdu i jednocześnie bronić się przed ścigającymi nas zbirami. Ogółem możemy spodziewać się mnóstwo rzeczy, więc najlepiej poświęcić chwilę na obejrzenie powyższego materiału.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie