Cyberpunk 2077: Widmo Wolności na Gamescom. CDPR pokazuje zmiany i nowości w grze

Cyberpunk 2077: Widmo wolności z Dawidem Podsiadło [WIDEO]
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Na każdej imprezie gamingowej CDPR zaskakuje świetnym zwiastunem. Na Gamescom znów było gorąco przez Cyberpunk 2077: Widmo Wolności.

Na naszych oczach materializują się obietnice, które CDPR złożył przy okazji zapowiedzi dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności. Była mowa o pościgach policyjnych, nowym systemie walki podczas prowadzenia pojazdu i wielu innych elementach, o których możecie dowiedzieć się w tym miejscu. Nie wiadomo jeszcze, ile z zapowiadanych zmian będzie udostępnione za darmo w ramach podstawowej wersji gry, ale to, co Redzi pokazali na nowym zwiastunie w trakcie Gamescom 2023, może nakłonić wielu graczy, nawet tych markotnych, do ponownego przeżycia historii V.

Teraz mamy okazję spojrzeć na rozgrywkę opatrzoną nowościami, nie tylko w kontekście dodanych mechanik, które rozwiną swobodę rozwiązywania problemów w Night City. Dokonano szybkiej prezentacji nowego uzbrojenia, samochodów i kompletnie przebudowanego systemu umiejętności wraz z drzewkiem talentów z kategorią reliców. I choć z dużą dawką sceptycyzmu przyjmujemy wszelkie oferowane doświadczenia, tak jednak po obejrzeniu pociętych fragmentów z rozgrywki, można poczuć dawno zapomniany hypetrain.

Warto odnotować, że w trakcie imprezy Gamescom, Juliia Pryimak (gameplay designer w CDPR) potwierdziła, że większość rzeczy zawartych w zwiastunie, pojawi się w nadchodzącej łatce do Cyberpunk 2077, opatrzonej wersją 2.0. Właściciele PS5, XSX i PC będą mogli ją pobrać jeszcze w sierpniu. Z racji niższej wydajności konsol PS4 i XONE, DLC Widmo Wolności nie zadebiutuje na starszej generacji konsol i tym samym gracze posiadający te urządzenia najprawdopodobniej otrzymają nieco inną aktualizację do podstawowej wersji gry.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie