Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – twórcy przepraszają za problemy i zapowiadają łatki

Cyberpunk 2077 nie jest teraz w najlepszym stanie technicznym. CD PROJEKT RED przepraszają za problemy i obiecują duże aktualizacje.

Cyberpunk nie miał zbyt dobrej premiery, co bardzo mocno rozzłościło graczy. Internet dosłownie eksplodował od negatywnych opinii na temat optymalizacji i zatrważającej ilości błędów, a CD PROJEKT postanowił dać premie swoim pracownikom niezależnie od ocen gry.

Dodatkowo zarząd Redów opublikował bardzo istotne oświadczenie, w którym przeprasza graczy za istniejące problemy i zapowiadają duże aktualizacje.

Źródło: Facebook

Co więcej, CD PROJEKT oferuje zwrot pieniędzy za kupno gry, niezależnie od platformy. Na tym jednak nie kończy się lista istotnych informacji, które wynikają z oświadczenia Redów.

Deweloperzy są świadomi tego, że gra nie będzie już działać wybitnie dobrze na konsolach starszej generacji i mówią o tym wprost. Aktualizacje mają przybliżyć doświadczenie graczy past-genowych do tego, co możemy zobaczyć na PC i Xbox Series oraz PS5, jednak nadal nie będzie to identyczna jakość.

Niektórzy gracze dają się jednak za bardzo ponieść emocjom. Deweloperzy (którzy de facto nie mieli wpływu na termin wypuszczenia gry) zbierają masę negatywnych komentarzy od graczy i niektórzy z nich zdecydowali się na wycofanie się z mediów społecznościowych. Game Designer Cyberpunka powiedział wprost, że są granice, których nie należy przekraczać. Trudno się z tym nie zgodzić.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się