Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 komentarz

Cyberpunk 2077. Pracownicy otrzymają premie

Zgodnie z nowymi ustaleniami, twórcy gry Cyberpunk 2077 otrzymają premie bez względu na oceny jakie otrzymała gra.

Początkowo gratyfikacje pieniężne miały być wręczane wyłącznie członkom zespołu, gdy noty przyznawane produkcji studia CD Projekt RED będą odpowiednio wysokie. Serwis Bloomberg podał informację, że jeżeli średnia ocen recenzentów zeszłaby poniżej 90% na portalu Metacritic, wówczas bonifikaty nie zostaną przekazane. Zmieniono jednak tą zasadę.

Adam Badowski poinformował bowiem o zmianie kryteriów dotyczących premii. Menadżer przyznaje, że deweloperzy zrobili co w ich mocy by dostarczyć ambitną, wyjątkową produkcję. Dlatego też zmodyfikowano wytyczne premiowania pracowników, które nie były sprawiedliwe.

O ile mowa o recenzjach użytkowników wersji gry na komputery PC, to sytuacja nie przedstawia się źle: średnia ocen wynosi obecnie 6.7 na portalu Metacritic. Znacznie bardziej sceptyczni są konsumenci, którzy się sięgnęli po wydania produkcji na konsole VIII generacji: PS4 (średnia 2.7 ) i Xbox One (3.4).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się