Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – twórcy opóźniają zapowiedź dodatków

CD PROJEKT RED postanowili przesunąć zapowiedź dodatków do Cyberpunk 2077. Szczegóły poznamy dopiero w przyszłym roku.

Kwestia premiery Cyberpunka nieco się pokomplikowała w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Gra doczekała się już parokrotnego przesunięcia, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że CP 2077 ostatecznie zadebiutuje zgodnie z planem – 10 grudnia tego roku.

Niestety, liczne opóźnienia wpłynęły też na dodatki. CD PROJEKT RED potwierdzili, że dodatki i DLC do gry zostaną nam pokazane dopiero po premierze podstawki. Nie podano dokładnej daty zapowiedzi, ale najpewniej będzie to dopiero początek przyszłego roku.

Redzi warunkują swoją decyzję chęcią skupienia się na wydaniu podstawowej wersji gry w zadowalającej formie. Planowanie i projektowanie dodatków i pomniejszych DLC na równi z podstawową produkcją bez wątpienia wpłynęłoby na efektywność całego zespołu.

Warto przypomnieć, że Cyberpunk 2077 ma otrzymać zestaw darmowych DLC i dwa pełnoprawne, obszerne dodatki na wzór tych z Wiedźmina 3. DLC ma być jednak nieco więcej względem trzecich przygód Geralta, jednak nie wiadomo o jak wielu nowościach mowa.

Pierwotnie plany odnośnie zawartości popremierowej miały zostać ujawnione na chwilę przed premierą gry. Nie pozostaje nam więc nic innego niż czekać. CD PROJEKT z pewnością ma już ułożony plan odnośnie dodatkowej zawartości. Oby tym razem obyło się bez trzech opóźnień.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się