Cyberpunk 2077

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – świętuj premierę z CDP RED. Plan eventu Cybernight

CD PROJEKT RED będą świętować premierę Cyberpunk 2077 na specjalnym wydarzeniu. Event Cybernight nie obędzie się bez niespodzianek!

W końcu możemy powiedzieć to oficjalnie – Cyberpunk za kilka dni trafi w ręce wszystkich zainteresowanych graczy. CD PROJEKT RED ogłosił już kiedy dokładnie będziemy mogli uruchomić grę, a dodatkowo trwają przygotowania do świętowania premiery.

Cyberpunk 2077 otrzyma własny, premierowy event nazwany Cybernight. Wydarzenie zorganizowano we współpracy z Twitter Gaming i odbędzie się ono 10 grudnia o północy czasu środkowoeuropejskiego.

Zobaczymy na nim sesję Q&A z deweloperami, którzy odpowiedzą na nurtujące graczy pytania odnośnie gry i kto wie, może zdradzą kilka zakulisowych ciekawostek z okresu produkcji Cyberpunka.

Co więcej, w trakcie Cybernight mamy zobaczyć kilka niespodzianek. Niewykluczone, że jedną z nich będzie ujawnienie planów na dodatki lub rozpiskę darmowych DLC. Rzeczone plany miały zostać zdradzone po premierze gry, choć raczej spodziewałbym się ich później niż 10 grudnia.

Dodatkowo fani prawdopodobnie ujrzą premierowy trailer Cyberpunka 2077 i inne materiały ze świata Night City. Zdecydowanie jest na co czekać i jeśli akurat będziecie pobierać swój egzemplarz gry, to chyba warto pojawić się na Cybernight. Zdecydowanie jest co świętować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%