Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – wiemy, o której godzinie zagramy. Gotowi na premierę?

CD PROJEKT RED zdradzili, o której godzinie będziemy mogli uruchomić Cyberpunk 2077. Szykujcie się na zarwanie nocki w Night City.

To wydaje się być wręcz nierealne. Po siedmiu latach oczekiwania i kilku przełożeniach, Cyberpunk od CD PROJEKT RED w końcu trafi w ręce graczy. Część osób, które zamówiły edycję kolekcjonerską już może wkroczyć do Night City, a reszta czeka z wypiekami na twarzy na premierę.

CD PROJEKT podzielili się oficjalnymi godzinami premiery gry w wersji na PC i Google Stadia na całym świecie. W Polsce będzie to 1:00 w nocy. Jeśli chcecie kupić grę w pudełku i zagrać jako jedni z pierwszych, to sprawdźcie ofertę nocnej dostawy gry do paczkomatu.

W przypadku wydań konsolowych, gra zostanie odblokowana po północy czasu lokalnego w każdym regionie. Posiadacze Xboxów mogą już wstępnie pobrać pliki gry, a gracze PlayStation będą mogli to zrobić dwie doby przed oficjalną premierą.

Poniżej znajdziecie rozpiskę premier na całym świecie.

Źródło: Facebook

Co ciekawe, najwcześniej zagrają mieszkańcy Nowej Zelandii. Oczywiście fakt ten stał się już tematem do żartów i niektórzy już rozważają przeprowadzkę… 😉

Oczywiście istnieje spora szansa na to, że uda się Wam zdobyć grę wcześniej. Niektóre sklepy wysyłają gry jeden dzień przed premierą i jeśli będziecie mieć trochę szczęścia, to kto wie, może nie będziecie musieli zarwać nocy, żeby zwiedzić Night City od razu po premierze.

Cyberpunk 2077 pojawi się na PC, PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia i konsole nowej generacji w ramach wstecznej kompatybilności. W 2021 roku gra otrzyma next-genową aktualizację oprawy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się