Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – gracze przywołają fantastyczne stworzenia

Premiera Cyberpunka 2077 zbliża się wielkimi krokami. My tymczasem przyglądamy się kolejnym detalom dotyczącym produkcji.

Kolejne informacje pochodzą z podcastów dla niemieckiego magazynu GameStar. Użytkownik forum Reddit o pseudonimie u/Moarez wypunktował skrupulatnie najważniejsze fakty z niemieckojęzycznych materiałów. W podcastach poruszono wiele kwestii. Jedna z nich jest szczególnie osobliwa.

Wyjawiono, że wewnątrz cyberprzestrzeni będziemy mogli przywoływać cyfrowe postaci znane z fantasy RPG-ów, takie jak na przykład smoki czy wojownicy. Postaci te mają pomóc nam w pokonywaniu przeciwników (na przykład poprzez podpalenie).

Wcześniej pisaliśmy też o innych wyjawionych w podcastach rzeczach, takich jak na przykład design poziomów. Okazuje się, że w porównaniu do Wiedźmina 3 skok jakości leveli będzie porównywalny do tego, czego doświadczyli gracze, przechodząc z Wiedźmina 2 do Dzikiego Gonu. Oprócz tego ciekawą kwestią jest również to, że nowa gra od CD Projekt RED zaoferuje 1000 rutynowych zachowań postaci niezależnych – dzięki NPC-om tytuł ma zyskać na różnorodności.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 17 września tego roku. Gra trafi na PC, PS4 i Xboksa One. Na ten tydzień planowane było wydarzenie Night City Wire, na którym twórcy mieli wyjawić garść kolejnych informacji na temat produkcji – jednak ze względu na protesty w USA konferencja została przełożona. Ostatecznie Night City Wire odbędzie się 25 czerwca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się