Cyberpunk 2077 – nowe szczegóły. Design poziomów, zadania, NPC i więcej

Cyberpunk 2077 – nowe szczegóły. Design poziomów, zadania, NPC i więcej
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Studio CD Projekt RED wciąż pracuje nad Cyberpunk 2077, a my poznaliśmy kilka smaczków potwierdzających po raz kolejny rozmach gry.

Informacje pochodzą z podcastów dla niemieckiego GameStar, które przesłuchał jeden z użytkowników forum Reddit, wypisując z nich najciekawsze fragmenty. CD Projekt RED mówiło o wielu rzeczach, w tym np. o podejściu do tworzenia i rozwiązywania zadań w grze.

Jeśli chodzi o rozmiar lokacji w CP 2077, powiększą się one w porównaniu do Wiedźmina 3 podobnie, jak to miało miejsce przy przejściu z Wiedźmina 2 do Dzikiego Gonu. Kto grał w obie części, może wyobrazić sobie mniej więcej, jaki przeskok otrzymamy (nie wiążmy tego jednak z wielkością świata).

Dodatkowo, na mapie Cyberpunk 2077 nie zobaczymy niezliczonej liczby znaków zapytania, jak miało to miejsce w Wiedźminie 3. Nie zobaczymy też w nowej grze wielu misji bazujących na podobnym schemacie, co zadania ze zmysłem wzroku w Dzikim Gonie.

Obiecująco prezentuje się zapewnienie o możliwych ścieżkach podczas wykonywania zadań. Twórcy potwierdzili, że zwiększyli trzykrotnie sposób podejścia do misji (w porównaniu do Wiedźmina 3).

Deweloper zapewnia również o bardzo kreatywnym podejściu do zadań w Cyberpunk 2077. Nie istnieje żaden schemat, który mówi, jak należy skonstruować questa. Jest więc całkowita dowolność, gdzie króluje zasada: Jeśli [pomysł] jest dobry, rozwijamy go i wdrażamy.

Świat gry ma zyskać na różnorodności również dzięki postaciom niezależnym. CD Projekt RED obiecuje ponad 1000 różnych zachowań w przypadku NPC.

Na koniec dowiedzieliśmy się, że system walki w zwarciu pokazany w zwiastunie E3 nie był ukończony. Dlatego możemy spodziewać się tutaj dużych ulepszeń.

Data premiery Cyberpunk 2077 została ustalona na 17 września tego roku.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie