Cyberpunk 2077

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – nowa reklama z Keanu Reevesem

Na finałach NBA zaprezentowano nową reklamę Cyberpunk 2077. Wystąpił w niej uwielbiany przez graczy Keanu Reeves, który wcieli się w postać z gry.

Choć CP2077 będzie miał premierę dopiero za dwa miesiące, to CD PROJEKT RED ruszyli już z promocją swojej nowej gry. Na finałach NBA zaprezentowano świeżutką reklamę tytułu.

Co ciekawe, krótki materiał nie jest jedynie zlepkiem urywków z rozgrywki. Gwiazdą reklamy został nie kto inny jak Keanu Reeves, który opowiada o tym, co czyni ludzi przestępcami. Odpowiedź jest… dość zaskakująca. Zobaczcie sami.

Co więcej, to nie jedyna znana osobistość, która przyczyniła się do powstania spotu. W tle filmiku rozbrzmiewa szalenie popularne Bad Guy autorstwa Billie Eylish, które zaskakująco dobrze wpasowało się w klimat produkcji.

Ciekawe, czy Redzi mają w planach jeszcze jakieś materiały promocyjne z Keanu w roli głównej. Aktor jest wręcz ubóstwiany przez graczy i zapewne wielu z nich chętnie zobaczyłoby kolejne krótkie metraże z jego udziałem. O tym, jak będzie wyglądała dalsza promocja gry przekonamy się w nadchodzących miesiącach.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje na rynku już 19 listopada i pojawi się na PC, PlayStation 4, Xbox One, a także Xbox Series X i PlayStation 5, w tym w ramach wstecznej kompatybilności.

Jeśli nie jesteście pewni, czy wasz komputer podoła CP 2077, to koniecznie sprawdźcie nasz poradnik sprzętowy!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się