Cyberpunk 2077 przeciążony przez gracza. Lepiej nie wysadzajcie zbyt wielu aut jednocześnie

0 komentarzy

Graczom udało się dotrzeć do granic wytrzymałości silnika Cyberpunk 2077. Wysadzenie zbyt wielu samochodów powoduje wyłączenie gry.

Ilość błędów w najnowszej grze CD PROJEKT RED może przytłaczać. Deweloperzy aktualnie pracują nad poprawkami i niedawno otrzymaliśmy kilka mniejszych i większych aktualizacji, które częściowo poprawiają stan gry.

Bugi są powszechne w Night City i gra lubi wykrzaczyć się w środku zabawy na konsolach. Okazuje się, że gracze znaleźli jeszcze jeden sposób na doprowadzenie Cyberpunka do granic wytrzymałości.

Na Reddicie pojawił się filmik, w którym gracz sprowadził w jedno miejsce całą masę pojazdów, a następnie doprowadził do efektownej, acz szybko przerwanej crashem eksplozji. Produkcja uraczyła pomysłowego gracza zglitchowanym ekranem i zakończyła zabawę komunikatem informującym o błędzie.

Nie ma tu jednak mowy o niedopatrzeniu ze strony deweloperów. Umówmy się – mało kto decyduje się na wysadzenie kilkunastu samochodów za jednym zamachem i crash był dość oczywistą konsekwencją poczynań forumowicza.

Podobne sytuacje mogliśmy zaobserwować chociażby w Red Dead Redemption 2 czy Skyrimie, w których umieszczenie zbyt wielu obiektów fizycznych obok siebie skutkowało wyrzuceniem do pulpitu lub zawieszeniem sprzętu, na którym gramy.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się