Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 przeciążony przez gracza. Lepiej nie wysadzajcie zbyt wielu aut jednocześnie

Graczom udało się dotrzeć do granic wytrzymałości silnika Cyberpunk 2077. Wysadzenie zbyt wielu samochodów powoduje wyłączenie gry.

Ilość błędów w najnowszej grze CD PROJEKT RED może przytłaczać. Deweloperzy aktualnie pracują nad poprawkami i niedawno otrzymaliśmy kilka mniejszych i większych aktualizacji, które częściowo poprawiają stan gry.

Bugi są powszechne w Night City i gra lubi wykrzaczyć się w środku zabawy na konsolach. Okazuje się, że gracze znaleźli jeszcze jeden sposób na doprowadzenie Cyberpunka do granic wytrzymałości.

Na Reddicie pojawił się filmik, w którym gracz sprowadził w jedno miejsce całą masę pojazdów, a następnie doprowadził do efektownej, acz szybko przerwanej crashem eksplozji. Produkcja uraczyła pomysłowego gracza zglitchowanym ekranem i zakończyła zabawę komunikatem informującym o błędzie.

Nie ma tu jednak mowy o niedopatrzeniu ze strony deweloperów. Umówmy się – mało kto decyduje się na wysadzenie kilkunastu samochodów za jednym zamachem i crash był dość oczywistą konsekwencją poczynań forumowicza.

Podobne sytuacje mogliśmy zaobserwować chociażby w Red Dead Redemption 2 czy Skyrimie, w których umieszczenie zbyt wielu obiektów fizycznych obok siebie skutkowało wyrzuceniem do pulpitu lub zawieszeniem sprzętu, na którym gramy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%