Cyberpunk 2077 – polski dubbing potwierdzony przez CD Projekt RED

Cyberpunk 2077 – polski dubbing potwierdzony przez CD Projekt RED
Newsy PC PS4 XOne

Cyberpunk 2077 pojawi się w naszym kraju z pełną polską lokalizacją, co oczywiście nie powinno być wielkim zaskoczeniem, lecz zawsze dobrze, kiedy mamy oficjalne potwierdzenie wieści ze strony dewelopera.

WiedźminWiedźmin 2: Zabójcy królów oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon miały polski dubbingi i tak samo będzie z oczekiwanym Cyberpunk 2077. Zostało to oficjalnie potwierdzone przez polskie studio na Facebooku, gdzie jeden z użytkowników zapytał o tę kwestię. Odpowiedź była jednoznaczna i zadowalająca: jasne, mordo.

Cyberpunk 2077 w pełni po polsku

Przemierzając ulice Nocnego Miasta – czyli metropolii z Cyberpunk 2077 – naszych uszu dobiegać będą zatem polskie głosy i przekleństwa, których zapewne w grze nie zabraknie. Produkcja stawia bowiem na dojrzałe klimaty i będzie bardzo brutalna jeśli chodzi o system walki, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

14 premier na obecny tydzień. Wybieramy najlepsze gry!

Polska obsada Cyberpunk 2077 nie została oczywiście jeszcze ujawniona, lecz z budżetem CD Projekt RED przeznaczonym na Cyberpunk 2077 nie powinniśmy się martwić o poziom dubbingu. Polacy dotychczas nie zawiedli w tej kwestii, zatem śpimy spokojnie w oczekiwaniu na nazwiska.

Cyberpunk 2077 – informacje

Tak przedstawia produkcję polskie studio:

Cyberpunk 2077 to gra role-playing rozgrywająca się w tętniącym życiem i technologią otwartym świecie. Akcja gry umiejscowiona jest w uniwersum klasycznego systemu fabularnego Cyberpunk 2020.

Gracze wcielają się w V — cyberpunka stawiającego pierwsze kroki w Night City, najniebezpieczniejszym, rządzonym przez korporacje mieście przyszłości. Dostępny w grze kreator postaci pozwoli wybrać płeć V, jak również dostosować jej wygląd, a także określić przeszłość i specjalizację.

Opowieść V, rozbudowane misje poboczne, oraz liczne historie, które skrywa Night City, zaoferują graczom dziesiątki godzin emocjonującej rozgrywki. Całość będzie ukazana z perspektywy pierwszej osoby, co w połączeniu z dynamicznym systemem dialogów sprawi, że to gracz, a nie postać, której losami kieruje, będzie w centrum wydarzeń.

Przemierzając skąpane w brudzie ulice i mega-wieżowce Night City, gracze zmierzą się z licznymi, skomplikowanymi moralnie wyborami. Konsekwencje tych decyzji wpłyną na przyszłości V oraz bohaterów, których spotka na swojej drodze.

Cyberpunk 2077 ukaże się na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie