Bądź jak ostatni boss w Cyberpunk 2077. Świetna nowość w grze

Cyberpunk 2077 - mod na modularny pancerz wojskowy
Newsy PC

Cyberpunk 2077 doczekał się ciekawej nowości, dzięki której możemy poczuć się trochę jak ostateczny boss w grze. Jak? Dosłownie wchodząc w jego skórę, a raczej pancerz.

Nowy mod do gry od studia CD Projekt RED to genialny modularny pancerz wojskowy, który tak spodobał się graczom, że trafił na sam szczyt listy pobierania. Na drugim i trzecim miejscu popularności widzimy obecnie najnowszego Forda Mustanga GT 2024 oraz niezapomniane Ferrari F40. Oba auta już opisywaliśmy i znajdziecie je w naszej sekcji z modami do Cyberpunk 2077. Wracając jednak do meritum, najnowsza modyfikacja stanowi wizualne arcydzieło.

Cyberpunk 2077 z pancerzem jak u głównego bossa

Autor projektu wyjaśnia, że oddaje w nasze ręce wykonany na zamówienie, wytrzymały zestaw pancerza tułowia w stylu wojskowym. Jest on ściągnięty z ostatecznego bossa Adama Smashera i przystosowany do użytku gracza.

Ten zestaw elementów jest niestandardowym połączeniem różnych części siatki Adama Smashera. Można je znaleźć wyłącznie na tym bossie i nigdzie indziej. Teraz wszystko jest dostępne także dla Ciebie.

Zestaw pancerza jest podzielony na wiele pojedynczych modułów, dzięki czemu nasz bohater może się zwinnie poruszać i unikamy wizualnych problemów z “przycinaniem” poszczególnych elementów. Modyfikacja została dostosowana do użytku z obcisłą bielizną/bodystocking oraz innymi modami wojskowymi tego samego autora. Aby wszystko działało prawidłowo, będziemy musieli zainstalować również najnowszy mod zmieniający model ciała.

Tak prezentuje się wypasiony pancerz wojskowy. Screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie