Dziś pokaz Cyberpunka 2077. CD Projekt może ujawnić demo i oczekiwane nowości

Cyberpunk 2077 - V i Johnny Silverhand
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Cyberpunk 2077 nie otrzymał nowości i poprawek od paru miesięcy, ale wreszcie pora na zmiany. Dziś CD Projekt RED zapowie nowości nadchodzące do produkcji.

Potwierdzono, że dziś o godzinie 16:00 czasu polskiego odbędzie się specjalna transmisja CD Projekt RED. Będzie ona ściśle związana z Cyberpunkiem 2077 i obejrzymy ją na kanale Twitch studia. A co możemy zobaczyć? Tak się składa, że dwie opcje to niemal pewniaki.

Do sieci wyciekły zrzuty ekranu wskazujące, że wersja na nową generację konsol jest już dostępna na serwerach Microsoftu, a więc najpewniej także u PlayStation. Dodatkowo rzeczona wersja Cyberpunka miała ukazać się w pierwszym kwartale bieżącego roku, a więc dokładnie teraz. Kto wie, może czeka nas niespodziewane wypuszczenie next-genowego Cyberpunka?

Druga opcja ucieszy graczy, którzy wciąż nie są pewni czy chcieliby kupić grę. W Hiszpanii można zauważyć reklamę, która zachęca do pobrania darmowej wersji demonstracyjnej tego tytułu. CD Projekt najwyraźniej chce aby każdy upewnił się, że gra spełnia już oczekiwania.

Nie zdziwię się, jeśli wraz z wersją na nową generację konsol ujrzymy większe i mniejsze poprawki oraz nowości w grze, które niezwiązane będą z grafiką. Nie jest to jednak nic pewnego i na razie nie wiadomo, jakie zmiany poza ulepszeniami oprawy niesie ze sobą Cyberpunk 2077 w wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie