Nowy Ford Mustang GT i kultowe Ferrari F40 już w Cyberpunk 2077

2024-Ford-Mustang-GT-Cyberpunk-2077
Newsy PC

Do popularnej gry studia CD Projekt RED dodano kolejne super samochody. Z jednej strony legenda w postaci Ferrari F40, a z drugiej najnowszy Ford Mustang GT. Oba już dostępne do zainstalowania w Cyberpunk 2077.

CP2077 aż prosi się o nowe auta i twórcy modów to urzeczywistniają. Obok różnych zmysłowych dodatków dla dziewczyn z gry, to właśnie samochody zwykle stoją na szczycie najchętniej pobieranych modyfikacji. Pisaliśmy już o kilku nowych autach, jak i innych dodatkach, a wszystko znajdziecie w naszej sekcji “Mody do Cyberpunk 2077“. Warto tam zajrzeć, jeśli chcecie wjechać do Night City takimi pojazdami, jak choćby Nissan Silvia S15 Spec R, Lamborghini Revuelto, Toyota Supra czy Mazda MX-5 Miata. Teraz do tego grona dołączają kolejni mocarze w postaci najnowszego Forda Mustanga GT 2024 oraz niezapomnianego Ferrari F40.

Cyberpunk 2077 z nowymi sportowymi furami

Autor moda ze wspomnianym Fordem Mustangiem GT wspomina, że choć auto jest domyślnie instalowane w kolorze czarnym z białymi motywami we wnętrzu, to możemy pobrać opcjonalny plik. Dzięki temu dostosujemy barwy zarówno nadwozia, jak i tego, co znajduje się we wnętrzu pojazdu. Nowy Ford nie zastępuje żadnego istniejącego już auta w grze. Zamiast tego dostajemy całkowicie nowy, niezależny samochód. Jak zobaczycie na filmiku, mamy tutaj mnóstwo szczegółów, również pod maską.

Ferrari F40 również prezentuje się świetnie, choć twórca modyfikacji zastrzega, że nie jest to odzwierciedlenie prawdziwego auta w stu procentach. Jak sam zaznacza: Zrobiłem pewne poprawki wizualne dla F40, aby pasowały do świata cyberpunka. Efekt również zobaczycie na materiale wideo, który prezentujemy na drugiej podstronie.

Filmiki z Fordem Mustangiem GT i Ferrari F40 na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie