Nowa aktualizacja do Cyberpunk 2077. Koniec z wchodzeniem w morderczą ścianę

Cyberpunk 2077 aktualizacja 1.52
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Cyberpunk 2077 dostał kolejną aktualizację opatrzoną numerem 1.52. Tym razem twórcy skupili się na załataniu pokaźnej liczby bugów i błędów.

V już nie zostanie zabity przez ścianę windy, a także nie kupi dwukrotnie renowacji posiadanego mieszkania.

Cyberpunk 2077 z patchem 1.52

Tak, wiem – niedawno zapowiedziano oficjalnie Wiedźmina 4. CD Projekt RED nie przestaje jednak wspierać swojego Cyberpunka! Po ostatnim, olbrzymim i diametralnie wpływającym na grę patchu, zastosowano kolejny zestaw łatek. Tym razem opatrzony numerem 1.52.

Twórcy zarzekają się, że poprawka jest obecnie „wdrażana i wkrótce zostanie zastosowana na wszystkich platformach”. Co obejmuje? Jest tego dość sporo i ogółem twórcy tym razem skupili się na załataniu gliczy i bugów związanych z zadaniami i innymi elementami rozgrywki.

Uniemożliwiono zakup renowacji mieszkania, który już wcześniej wykupiliśmy. Do tego wprowadzono szereg poprawek do niektórych zadań. M.in. w queście „Dom lalek” „wejście w ścianę w windzie w megabloku H8 nie spowoduje już natychmiastowej śmierci”. Uff.

Na mapie gry dodano parę znaczników, usprawniono lokalizacje językowe, wiele animacji i obiektów, a także efekty pogodowe. Do tego, choć brzmi to dość abstrakcyjnie „samobójcy w Corpo Plaza nie będą się już podnosić po upadku”. No cóż…

Całą listę zmian znajdziecie w tym miejscu na blogu producenta. Teraz tylko czekać na oficjalne potwierdzenie pierwszego DLC fabularnego!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie