Cyberpunk 2077 otrzyma tylko 1 dodatek fabularny? Wpisy CD Projekt RED nie napawają mnie optymizmem

Cyberpunk 2077 - kobiece bohaterki z gry w seksownych strojach
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wczoraj świat usłyszał pierwszy raz oficjalnie o grze Wiedźmin 4. Wiele osób mogło się zastanawiać, jak przejście na UE5 ma się do planów dalszego rozwoju Cyberpunk 2077. Twórcy w dość dziwny sposób napisali o kolejnym dodatku – tak jakby miał być jedynym, choć zapowiadano wcześniej dwa.

Początek wątpliwości rozpoczął się w momencie, kiedy to na oficjalnym profilu CP2077 na Twitterze pojawił się poniższy wpis. Jak widać, zamieszczono w nim informacje, w których mowa o wyłącznie jednym dodatku do Cyberpunka.

W kolejnej odsłonie serii gier Wiedźmin przechodzimy z REDengine na Unreal Engine 5. Jednak REDengine, technologia, która napędza CP2077, jest nadal wykorzystywana do rozwoju nadchodzącego rozszerzenia CP2077.

– czytamy we wpisie CD Projekt RED na Twitterze

Jakby było mało, Paweł Sasko, Quest Director Cyberpunka 2077, chwilę później napisał odpowiedź na powyższego tweeta, w której również wspomina jedynie o 1 dodatku.

Ciężko pracujemy, aby dostarczyć wam najlepsze rozszerzenie do Cyberpunk 2077, jakie tylko możemy, a ja osobiście jestem na tym całkowicie skupiony.

– odpowiedział Paweł Sasko na wpis CD Projekt RED

Na ten moment nie wiadomo, jak sprawa ma się do stanu rzeczywistego. Bez oficjalnej informacji z działu PR CD Projektu ciężko mówić o aktualnym planie RED-ów związanym z wydaniem fabularnego DLC.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie