Cyberpunk 2077 z lepszym wsparciem dla modów. CD Projekt ułatwia graczom życie

Cyberpunk 2077 - wszczep twarzy - PG
Newsy PC

Cyberpunk 2077 już Wam się nudzi? Nie szkodzi – wkrótce dostanie sporo nowych modyfikacji. CD Projekt ma dobrą wiadomość dla miłośników modowania gier.

Opublikowano REDmod – oficjalne narzędzia moderskie od CD Projektu, które pozwala na modyfikowanie Cyberpunka 2077 przy użyciu specjalnie przygotowanych narzędzi. Udostępniono nie tylko samo REDmod, ale także pełną dokumentację, która ułatwi Wam rozpoczęcie przygody z modowaniem przy wykorzystaniu narzędzia.

Właśnie uruchomiliśmy nasz nowy projekt o nazwie REDmod – darmowy zestaw narzędzi do Cyberpunka 2077, które dodaje zintegrowaną obsługę instalacji i ładowania modów do gry. Zapewnia również oficjalne narzędzie, które pomoże Ci używać, modyfikować i tworzyć własne doświadczenia w świecie Cyberpunka 2077, w tym niestandardowe dźwięki, animacje, skrypty i nie tylko.

– informuje CD Projekt

Potwierdzono również, że wydane dotychczas mody do gry będą działać bez problemu. Nie wyświetlą się jednak w menu udostępnionego zestawu moderskiego.

REDmod jest dostępne do pobrania zupełnie za darmo bezpośrednio ze strony gry, a także na Steam w formie DLC.

Cyberpunk 2077 otrzymał niedawno zupełnie nową aktualizację. Patch zawiera między innymi nową zawartość inspirowaną nadchodzącym serialem Cyberpunk: Edgerunners.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie