Cyberpunk 2077 dostał gorący romans i Lamborghini z NfS Unbound

Cyberpunk 2077 - Aurore Cassel i samochód Lamborghini
Newsy PC

Najnowsze mody do Cyberpunk 2077 przynoszą ze sobą nowe romantyczne zadanie oraz piekielnie szybkie auta Lamborghini. Jeśli grasz na PC, zobacz skąd pobrać pliki.

Zajrzałem niedawno na nexusmods i najpopularniejsze ostatnio mody do Cyberpunk 2077. Okazuje się, że kilka z nich jest szczególnie często pobieranych. Gracze zakochali się nie tylko w nowych sportowych samochodach, lecz przede wszystkim w uwodzicielskiej Aurore Cassel, z którą mogą teraz poromansować. Skąd pobrać mody i jak to wszystko wygląda?

Cyberpunk 2077 – romans z Aurore i 3 wypasione Lamborghini

Projekt o nazwie Aurore Romanced (Lady Marmalade) powstał z myślą o dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Jest dziełem modera Deceptious, który wcześniej dodał kilka subtelnych ulepszeń do romantycznych spotkań w grze podstawowej. Tym razem w dodatku otrzymaliśmy krótkie zadanie, dzięki któremu spędzimy trochę czasu z Aurore. Quest jest uaktywniany po spotkaniu z dziewczyną na przyjęciu Kurta Hansena podczas głównej historii DLC. Możemy również dostać się do zadania za pomocą wiersza poleceń (opis na stronie moda). To coś dla tych, którzy przeszli dodatek i po prostu chcieliby rozegrać nową misję.

Ponadto gracze rozchwytują trzy najnowsze mody z autami marki Lamborghini. Jeden z dodanych samochodów mogliśmy zobaczyć w najnowszym Need for Speed Unbound. To model Countach z 1974 roku. Możemy pobrać wersję auta z podświetleniem LED lub bez niego. Jest również 12 wersji kolorystycznych. Oprócz tego możemy zainstalować mody z Lamborghini Huracan STO oraz Lamborghini Aventador 2021. W przypadku tych modeli też możliwa jest customizacja.

Nowy romans i auta Lamborghini – screeny i linki do pobrania na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie