„Zdziwiłem się, że Cyberpunk 2077 tego nie ma”. Najbardziej kobiecy dodatek garderoby już w grze

Cyberpunk 2077 - screeny prezentujący dziewczyny w rajstopach. Nowy mod do pobrania
Newsy PC

CD Projekt RED nie skończył jeszcze z Cyberpunk 2077 i ostatnio ponownie jest głośno wokół gry. Tak samo społeczność graczy wciąż ją wspiera niesamowitymi modami.

Choć Cyberpunk 2077 nie miał łatwo po premierze przez błędy i słabą optymalizację, to obecnie można powiedzieć, że studio CD Projekt RED dopięło swego. Dodatek Widmo wolności poradził sobie wybitnie dobrze, jeśli chodzi o sprzedaż, czym twórcy właśnie raczyli się pochwalić. Polacy szykują już kolejną część Cyberpunk Orion i wiadomo, że prace już się rozpoczęły. Fani mają nawet swoją teorię na temat tego, w którym roku będzie rozgrywać się akcja oraz w jakie regiony nas przeniesie.

Jednocześnie mamy bardzo aktywną społeczność moderską skupioną wokół gry CP2077, która co chwilę podrzuca nam nowe projekty. Dzięki nim możemy znacznie odmienić i urozmaicić rozgrywkę. Niedawno pisaliśmy o modyfikacji, która kończy z plastikowymi kobietami, dając im niezwykle naturalną skórę całego ciała. Teraz prezentujemy mod, który również dotyczy płci pięknej i „pobiera się” jak świeże bułeczki.

Cyberpunk 2077 i… nylonowe rajstopy

Jednym z najpopularniejszych nowych modów do CP2077 jest Nylon Pantyhose and Tights for V. Jego autor postanowił go stworzyć, by dać żeńskim bohaterkom jeden z najbardziej kobiecych elementów garderoby.

W tej grze jest wiele fajnych elementów garderoby, więc zdziwiłem się, że nie ma rajstop. Byłem wytrwały i udało mi się to wdrożyć.

Zatem cóż, kto chce zobaczyć kobiece nogi w rajstopach w Cyberpunk 2077, może instalować modyfikację. Do wyboru 12 różnych kolorów, część z nich prezentujemy na screenach.

Kobiety w rajstopach w CP2077. Screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie