Rewelacyjny mod do Cyberpunk 2077 ulepsza pościgi, policję i dodaje walkę z pojazdów

Cyberpunk 2077 modyfikacja walki w pojazdach
PC

„Czego twórcy nie mogą, tam moderów wyślą” – odcinek kolejny. Cyberpunk 2077 dostał świetną modyfikację poprawiającą policję i dodającą nowe mechaniki.

Dwie rzeczy, z których gracze nie byli zadowoleni przy okazji premiery, doczekały się poprawy. W zasadzie to w ogóle zostały zaimplementowane.

Cyberpunk 2077 z nowymi mechanikami

Nowa modyfikacja do CP77 wydaje się wybitnie atrakcyjna. W końcu moder zadbał o poprawę mechanik gry, które spotkały się ze sporą krytyką w momencie premiery. Znamiennym jest fakt, iż elementy te nie doczekały się jeszcze oficjalnej naprawy przez CDPR.

Niemniej nowa modyfikacja tylko z pozoru brzmi tak, jakby wprowadzała wyłącznie walkę na pojazdach. Choć, trzeba przyznać, to chyba największa zmiana. Dzięki modowi bez problemu będziemy się strzelać, siekać, a nawet walczyć wręcz (także pięściami!) z innymi, jadąc przy tym pojazdem. Aby wszystko było bardziej atrakcyjne – dostaliśmy poprawę samych pościgów. Teraz wydają się nieco bardziej wymagające. Mimo wszystko dopasowano je do nowej funkcjonalności, gdyż poprawiono m.in. zdrowie maszyn.

W kodzie gry znajdowała się pewna funkcjonalność, która umożliwiała graczowi używanie broni w trakcie jazdy. Wygląda na to, że została ona wyłączona, ale dzięki kilku obejściom udało się ją w większości przywrócić.

– wyjaśnia autor moda

Jakby tego było mało, wielu graczy z pewności ucieszy się faktem, iż system policji został kompletnie zmieniony. Od teraz wrogowie mają możliwość wezwania posiłków, choć mamy chwilę, aby im w tym przeszkodzić. Jeżeli jednak nam się nie uda – ściągniemy na siebie całą frakcję. Z czasem będzie pojawiać się więcej gwiazdek, a każda kolejna to mocniejszy przeciwnicy zwalający się nam na głowę. W każdym regionie wzywane są inne, właściwe dla terytorium grupy, siły.

Dlatego też policja również ma możliwość wzywania wsparcia. Gdy dojdziemy do konkretnej liczby gwiazdek, będzie trzeba uporać się z MaxTac. W oryginalnej grze jest tylko jeden rodzaj takiego przeciwnika, ale mod dodaje kolejnych pięciu, każdy dysponujący innymi umiejętnościami. Warto zaznaczyć, że MaxTac zabije wszystkich, którzy staną im na drodze.

Twórca wyjaśnia, że pojawiło się więcej ulepszeń. Zabijanie policjantów czy cywili nie podnosi nam poziomu gwiazdek, doczekaliśmy się usprawnień w jeździe, respawnowaniu przeciwników i innych, dość istotnych aspektach gry. Modyfikację pobierzecie z tego miejsca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie