Twórcom się nie udało, ale moderom już tak. Cyberpunk 2077 z działającym metrem

metro w cyberpunk 2077 jazda
PC

Cyberpunk 2077, wedle pierwszych materiałów, mógłby posiadać system podróży metrem. Choć twórcom jednak nie udało się go zaimplementować, zrobili to moderzy.

Doprawdy, tego typu mody imponują wykonaniem, gdyż fanom udało się przywrócić do gry coś, z czego najpewniej zrezygnowali twórcy.

Cyberpunk 2077 z działającym metrem

Cyberpunk 2077 może i ma za sobą dość problematyczną przeszłość, ale niemniej jest to naprawdę jedna z najciekawszych opowieści w grach wideo ostatnich lat. Tym bardziej boli, że twórcom na premierę nie udało dostarczyć się tego, na co zasłużyli gracze. W związku z problemami CDPR postanowił pójść nawet na ugodę w sądzie.

Choć gra oferuje przebogaty, przepiękny świat, próżno w nim szukać paru ciekawych elementów. Jednym z nich jest z pewnością… system jazdy metrem. Pierwsze materiały z gry sugerował, że stosowna funkcja się w grze pojawi, ale tak się nie stało.

Pewien moder postanowił więc naprawić tytuł po swojemu. Wrzucił na stronę Nexus Mods imponującą modyfikację, która pozwala nam nie tylko korzystać z metra, ale również podziwiać przy tym piękno molocha, jakim jest Night City.

Co wprowadza mod dokładnie?

– Dodaje w pełni użyteczny system NCART do gry

– Umożliwia przełączanie się między perspektywą trzecioosobową i pierwszoosobową

– Zawiera 19 ręcznie zbudowanych stacji, na których czekasz na pociąg

– 100% native UI, 100% kompatybilny z kontrolerami, bez ekranów ładowania i bez skrótów klawiszowych, które trzeba ustawić

– Spójrz w dół na ulice miasta i uświadom sobie, jak piękna jest ta gra

Opis moda

Nie da się ukryć, że jest to niezwykle oczekiwana przez fanów mechanika, dzięki której możemy liczyć na jeszcze więcej immersji. No i pozwala na sprawniejsze podróżowanie między dzielnicami.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie