Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 od koncepcji do trailera z E3 2018. Świetne porównanie

Cyberpunk 2077 to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich dni, a wszystko dzięki trailerowi, który został zaprezentowany podczas konferencji Microsoftu na targach E3 2018. Teraz możemy spojrzeć trochę wstecz – na grafiki koncepcyjne – i zobaczyć, jak zostały przekute w zwiastun.

Ciekawe jeszcze, co da się wycisnąć ciekawego ze zwiastuna Cyberpunk 2077, który widzieliśmy na E3 2018. Póki co, stał się on przyczynkiem to takich oto informacji:

Teraz prezentujemy Wam kolejną ciekawostkę, która powstała na podstawie omawianego trailera. Niedawno CD Projekt RED wypuścił masę screenów z Cyberpunk 2077 oraz kilka grafik koncepcyjnych. YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 postanowił zestawić grafiki z odpowiednimi kadrami niedawnego zwiastuna.

W zwiastunie znajdziemy sceny, które wyraźnie nawiązują do grafik. Możemy zatem zobaczyć, jak pierwotna wizja została zamieniona w wirtualna rzeczywistość:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%