Cyberpunk 2077 – gameplay nadchodzi, dzisiaj pierwsze spojrzenie na miasto!

Trailer Cyberpunk 2077 z E3 2018 został przeanalizowany pod niemal każdym kątem. Uważni gracze odnaleźli w nim m.in. datę, kiedy możemy zobaczyć gameplay cyberpunkowej produkcji od CD Projekt RED.

CD Projekt RED udostępnił nowy zwiastun gry Cyberpunk 2077 na konferencji Microsoftu podczas targów E3 2018. Filmik zawiera wiele ukrytych informacji i ponoć nawet kody do odblokowania cyfrowych kopii gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Użytkownicy forum Reddit znaleźli coś jeszcze.

Cyberpunk 2077 – gameplay na Gamescom 2018?

Według informacji z Reddit, gameplay Cyberpunk 2077 zostanie pokazany na Gamescom 2077. Od marca tego roku wiemy, że na imprezie pojawi się ekipa z CD Projekt RED. Oczekujemy zatem, że nie skończy się na Gwincie i nowa gra zostanie ujawniona w pełnej krasie publiczności.

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest obecnie znana, a pierwszy gameplay z gry został póki co zaprezentowany jedynie za zamkniętymi drzwiami wybranym dziennikarzom. W sieci pojawiło się wiele informacji od osób, które widziały rozgrywkę – wszystko zebraliśmy w postaci 36 ciekawostek w tej wiadomości.

Wymarzona sytuacja jest taka, że na Gamescom 2018 zobaczymy nie tylko gameplay, lecz poznamy choćby orientacyjną datę premiery. Impreza odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia.

Pierwsze spojrzenie na miasto z Cyberpunk 2077

W sieci można odnaleźć jednak coś oprócz oficjalnie zaprezentowanego zwiastuna. To krótki filmik off-screen ze wspomnianego zamkniętego pokazu na E3 2018, na którym widzimy Night City – metropolię, w której rozegra się akcja Cyberpunk 2077.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 (KOMENTARZ) w “Cyberpunk 2077 – gameplay nadchodzi, dzisiaj pierwsze spojrzenie na miasto!

  • 19 sierpnia 2018 at 16:05
    Permalink

    Gamescom 2077? Uuuu, to trochę przyjdzie nam poczekać 😀

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: