Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Cyberpunk 2077 – gameplay nadchodzi, dzisiaj pierwsze spojrzenie na miasto!

Trailer Cyberpunk 2077 z E3 2018 został przeanalizowany pod niemal każdym kątem. Uważni gracze odnaleźli w nim m.in. datę, kiedy możemy zobaczyć gameplay cyberpunkowej produkcji od CD Projekt RED.

CD Projekt RED udostępnił nowy zwiastun gry Cyberpunk 2077 na konferencji Microsoftu podczas targów E3 2018. Filmik zawiera wiele ukrytych informacji i ponoć nawet kody do odblokowania cyfrowych kopii gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Użytkownicy forum Reddit znaleźli coś jeszcze.

Cyberpunk 2077 – gameplay na Gamescom 2018?

Według informacji z Reddit, gameplay Cyberpunk 2077 zostanie pokazany na Gamescom 2077. Od marca tego roku wiemy, że na imprezie pojawi się ekipa z CD Projekt RED. Oczekujemy zatem, że nie skończy się na Gwincie i nowa gra zostanie ujawniona w pełnej krasie publiczności.

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest obecnie znana, a pierwszy gameplay z gry został póki co zaprezentowany jedynie za zamkniętymi drzwiami wybranym dziennikarzom. W sieci pojawiło się wiele informacji od osób, które widziały rozgrywkę – wszystko zebraliśmy w postaci 36 ciekawostek w tej wiadomości.

Wymarzona sytuacja jest taka, że na Gamescom 2018 zobaczymy nie tylko gameplay, lecz poznamy choćby orientacyjną datę premiery. Impreza odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia.

Pierwsze spojrzenie na miasto z Cyberpunk 2077

W sieci można odnaleźć jednak coś oprócz oficjalnie zaprezentowanego zwiastuna. To krótki filmik off-screen ze wspomnianego zamkniętego pokazu na E3 2018, na którym widzimy Night City – metropolię, w której rozegra się akcja Cyberpunk 2077.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%