Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Ciri w zwiastunie Cyberpunk 2077! Wiedźmin 3 sprytnie wpleciony w filmik

Kto grał w Wiedźmina 3, może pamiętać scenę, w której Ciri opowiada o świecie przyszłości. Niektórzy fani od dawna wierzą (i słusznie!), że Dziecko Niespodzianka ma na myśli miasto z Cyberpunk 2077 – Night City. Jeden z nich przerobił zwiastun z E3 2018 i efekt jest naprawdę niesamowity.

Trailer Cyberpunk 2077 z E3 2018 wgniata w ziemię, choć są i tacy, którzy twierdzą inaczej, do czego odnosił się sam twórca uniwersum – Mike Pondsmith. W sieci pojawił się jednak jeszcze jeden trailer i mimo że nieoficjalny, to przygotowany po mistrzowsku.

Cyberpunk 2077, Wiedźmin 3, Ciri

W grze Wiedźmin 3 byliśmy świadkami rozmowy Ciri i Geralta przy kominku, podczas której dziewczyna opowiadała Białemu Wilkowi o jednym ze światów, w którym się znalazła. – Ludzie stamtąd mieli w głowach metal, a wojny prowadzili na odległość, przy pomocy czegoś w rodzaju megaskopów. No i nikt nie jeździł konno, za to każdy miał mały statek powietrzny – relacjonowała Ciri. Geralt skwitował jej wypowiedź z niedowierzaniem: Ciri… Nie zgrywaj się.

Nawiązanie do Cyberpunk 2077 jest jasne jak wybuch supernowej, co skrzętnie wykorzystał jeden z fanów tworząc swój zwiastun cyberpunkowej produkcji od CD Projekt RED. Narracja filmiku jest prowadzona przez Dziecko Niespodziankę, a w pewnym momencie widzimy wspomniane ujęcie z rozmowy przy kominku.

Ciri może się pojawić w Cyberpunk 2077

Mocno wierzymy w to, że wizyta Ciri w świecie przyszłości zostanie wykorzystana w Cyberpunk 2077. Świetnie byłoby zobaczyć w nadchodzącej grze np. zadanie poboczne z Ciri lub choćby easteregga związanego ze wspomnianym motywem!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%