Cyberpunk 2077 z ważnym hotfixem. Aktualizacja na PC jest już dostępna

Cyberpunk 2077 - hotfix PC
PC

Studio CD Projekt RED podzieliło się w swoich oficjalnych kanałach informacjami na temat nowej aktualizacji gry Cyberpunk 2077. Ta jest dedykowana jedynie wydaniu stworzonym z myślą o PC i poprawia ważny błąd związany z audio.

W momencie pisania tego tekstu aktualizacja powinna być już dostępna na wszystkich platformach PC, na których ukazała się najnowsza produkcja RED-ów, tj. Steam, Epic Games Store i GOG.


Hotfix dla Cyberpunka 2077 jest już dostępny na PC. Adresuje on problem z zawieszaniem się gry podczas uruchamiania, związany z oprogramowaniem audio.

– czytamy na stronie gry Cyberpunk 2077

CD Projekt RED nie doprecyzowało, u których dokładnie graczy ten błąd wcześniej występował. Wnioskując jednak po powyższych informacjach, najpewniej sprawa dotyczyła konkretnych kart dźwiękowych lub wersji sterowników. Mimo to, oczywiście rekomenduję każdemu pobrać jak najszybciej aktualizację na dyski swoich komputerów.

Przypominam, że niedawno do CP2077 wyszła przeogromna aktualizacja 1.5, która zmieniła sporo w samej rozgrywce, a także na konsolach PS5, Xbox Series X i S oferuje nareszcie next-genowe możliwości. Więcej na temat wymienionego patcha możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie