Cyberpunk 2077 gameplay. Zajawka rozgrywki z E3 2019

Cyberpunk 2077 gameplay. Zajawka rozgrywki z E3 2019
E3 2019 Filmiki z gier Newsy PC PS4 Targi E3 XOne

CD Projekt RED planuje duży pokaz rozgrywki z Cyberpunk 2077 dla wszystkich gości, którzy odwiedzą targi E3. Niestety, gameplay nie będzie dostępny w sieci. Możemy jednak zerknąć na świetną zajawkę.

Zwiastun Cyberpunk 2077, w którym wystąpił Keanu Reeves, był strzałem w dziesiątkę i tytuł już jest bestsellerem sprzedaży na Steam oraz GOG. Wielu graczy czeka jednak nie na filmik fabularny, lecz na czysty nowy gameplay. Polskie studio tłumaczyło już w sekretnej wiadomości do graczy, dlaczego nie udostępni rozgrywki w sieci, lecz pokaże ją jedynie osobom, które pojawią się na targach w Los Angeles osobiście. Nikt nie jest traktowany jako widz drugiej kategorii, a gameplay i tak niedługo zobaczymy. Teraz mały przedsmak!

Cyberpunk 2077 gameplay teaser z targów E3 2019

Zerknijcie na poniższy filmik od REDów, w którym mamy migawki rozgrywki. Zobaczymy jazdę na motocyklu, hakowanie, czy walkę za pomocą biczy energetycznych. Jest dynamicznie, efektownie i… niestety krótko. Czekamy na dokładkę.

Premiera Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku. Gra ukaże się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie