Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 już się sprzedał. Bestseller na GOG oraz Steam!

CD Projekt RED ujawniło z okazji targów E3 2019 nowy zwiastun Cyberpunk 2077. Ogłoszono datę premiery, ruszyły pre-ordery i już teraz możemy mówić o ogromnym sukcesie gry.

Sprzedaż Cyberpunk 2077 z pewnością cieszy polskiego dewelopera i choć nie poznaliśmy liczb, wiemy, że obecnie gra znajduje się na pierwszym miejscu bestsellerów na platformach GOG oraz Steam. CD Projekt RED dziękuje wszystkim graczom za zaufanie!

Przypominamy, że data premiery Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku. Gra ukaże się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się