Cyberpunk 2077 na E3 2018. Wiadomo, ile może potrwać prezentacja gry

Cyberpunk 2077 na E3 2018. Wiadomo, ile może potrwać prezentacja gry
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Wiadomo już, że CD Projekt RED pojawi się na targach E3 2018 i wiadomo, że deweloperzy przywiozą nową grę RPG. Choć nie padło oficjalne ogłoszenie, że chodzi o Cyberpunk 2077, wszyscy liczą właśnie na ten tytuł. Prezentacja ma potrwać naprawdę długo.

Targi E3 2018 odbędą się w dniach 12-14 czerwca w Los Angeles i zapowiada się, że będzie to wielki dzień dla wszystkich fanów cyberpunkowych klimatów. Pod koniec kwietnia pojawiła się oficjalna informacja, zgodnie z którą CD Projekt RED zaprezentuje na imprezie nową grę RPG przeznaczoną na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Nazwa Cyberpunk 2077 nie została przy tym wymieniona, lecz czy może chodzić o coś innego?

Teraz dowiedzieliśmy się, że polski deweloper zamierza przeprowadzić prezentację trwającą calutką godzinę. Potwierdza to na Facebooku jeden z redaktorów serwisu Everyeye.it pisząc:

Właśnie umówiłem się na pokaz na E3 z CD Projekt RED. Nie wiem co to jest, lecz raczej wielka sprawa, ponieważ prezentacja potrwa godzinę. Czujecie ten dreszczyk emocji?

Wiedźmin 3 – lepsza grafika. Sposób, by wykrzesać z gry więcej ognia

Cyberpunk 2077 na E3 2018 – czekamy na wysyp informacji

Pytanie, czy wspomniana godzinna prezentacja będzie przeznaczona jedynie dla mediów i odbędzie się za zamkniętymi drzwiami? Nawet jeśli tak, CD Projekt RED z pewnością pokaże choćby krótki zwiastun dla wszystkich, a po zamkniętym pokazie zaczną sączyć się do sieci informacje na temat Cyberpunk 2077.

Czekamy do czerwca, dużo czasu do E3 2018 nie zostało!

Nieoficjalnie wiadomo, że Cyberpunk 2077 zostanie zaprezentowany na konferencji Microsoftu. Jak donosił na początku kwietnia serwis serwis Rectify Gaming, amerykańska korporacja wykupiła wyłączność marketingową na grę.

Cyberpunk 2077 z wyłącznością marketingową dla Microsoftu. Co to oznacza?

Wyłączność marketingowa na dany tytuł nie oznacza, że pojawi się on jedynie na platformie danego producenta. Zatem Cyberpunk 2077 będzie multiplatformowy, lecz dzięki wyłączności marketingowej posiadanej przez Microsoft, gra będzie prezentowana na konferencjach Microsoftu i pierwsze fragmenty rozgrywki będą prawdopodobnie pochodziły z Xbox One X. Ponadto – uznając rewelacje od Rectify Gaming za prawdziwe – na trailerach Cyberpunk 2077 zobaczymy tylko logo Xbox.

Celem zabiegu z wyłącznością marketingową jest zatem wywołanie skojarzenia danej gry z daną platformą sprzętową.

E3 2018: co na konferencjach EA, Ubisoftu, Bethesdy, Sony, Microsoftu i Nintendo?

Jeśli chcecie zobaczyć, jakich jeszcze nowych gier spodziewamy się po E3 2018zajrzyjcie do jednej z naszych poprzednich wiadomości. Cyberpunk 2077 będzie niewątpliwie jednym z większych hitów imprezy, lecz należy pamiętać, że pozostali deweloperzy również szykują się do walki o klienta.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie