Cyberpunk 2077 – dziewczyny dostały 161 dodatków, którym nie można się oprzeć

Cyberpunk-2077-mody-body-ponczochy
Newsy PC

Przedstawialiśmy już typowo kobiece „dodatki” do Cyberpunk 2077, dzięki którym powiększamy garderobę płci pięknej. Oto kolejne, które są rozchwytywane jak ciepłe bułeczki.

Nowe mody do Cyberpunk 2077 pojawiają się codziennie, lecz nie każdy „chwyta” jak opisywane przez nas wcześniej sportowe auta Toyota Supra i Dodge Challenger czy też koronkowe zestawy dla pań. Właśnie pojawiły się kolejne projekty, które mogą poszczycić się dużą liczbą pobrań. Moderzy jeszcze bardziej rozbudowali bazę kuszących ubrań dla dziewczyn i jak widać, spodobały się one fanom gry od CD Projekt RED. Co konkretnie dostajemy?

Mody do Cyberpunk 2077 na pończochy i lateksy

Pierwszy z opisywanych dzisiaj modów nazywa się Latex Fishnet Suit – Archive XL. Dzięki niemu będziemy mogli ubrać naszą bohaterkę w lateksowe body. Autor projektu przygotował 9 różnych wersji kolorystycznych stroju.

Natomiast druga modyfikacja jest bardzo rozbudowana, ponieważ zawiera aż 152 elementy! To coś dla osób, które gustują w seksownych pończochach. Modyfikacja Nola Dreamer’s Stockings Collection – Archive XL pozwala wybrać pomiędzy różnymi modelami i wariantami kolorystycznymi. Jest tego całe zatrzęsienie.

Kto chce zobaczyć, jak prezentują się wybrane elementy garderoby z nowych modów, niech zajrzy na druga podstronę. Kogo nie interesują ciuszki i woli inne zmiany w grze, powinien z kolei koniecznie zerknąć na Hardcore22 do Cyberpunk 2077. Z tym modem dostajemy nowe zasady walki, gdzie każdy strzał się liczy, a każde trafienie piekielnie boli.

Nowe pończochy i lateksy w CP2077. Screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie