Cyberpunk 2077 Hardcore w nowej wersji. To najlepsze, co mogło się nam przytrafić

Cyberpunk-2077-Hardcore22
Newsy PC

W sieci wylądowała nowa wersja projektu Hardcore 22 do gry Cyberpunk 2077. Każdy, kto uwielbia cyberpunkowy tytuł od CD Projekt RED powinien go zainstalować, jeśli… nie boi się prawdziwych wyzwań.

Cyberpunk 2077 skończony i wieje nudą, lub postać wymaksowana i jest po prostu za łatwo? No to trzymajcie się mocno, bo właśnie wjechała nowa wersja modyfikacji, którą pobrało ponad 154 tysiące osób! To niesamowicie wysoki wynik, zatem tym bardziej warto wspomnieć o tym projekcie. A kto lubi pozmieniać rozgrywkę w CP2077 i dodać do niej choćby kuszące ubrania dla dziewczyn, odblokować lokacje lub dostać super szybkie nowe samochody, niech zerknie do naszej sekcji „Mody do Cyberpunk 2077„.

Cyberpunk 2077 i nowe zasady. Każdy strzał się liczy, a każde trafienie boli

Oryginalna modyfikacja zmieniająca zasady walki pojawiła się niemal trzy lata temu, ale od teraz nie będzie już wspierana. Autor projektu wydał bowiem HARDCORE22 V2 COMPLETE- REALISTIC COMBAT OVERHAUL i na niej się teraz skupi. Jak zaznacza: Jest to całkowicie przerobiona od podstaw wersja moda, którą zawsze chciałem stworzyć. Każdy strzał się liczy i każde trafienie boli.

Po zainstalowaniu modyfikacji, gra zmieni się diametralnie i możemy zapomnieć o sielance:

Ten mod wyrównuje szanse dla ciebie jako gracza i NPC, z którymi będziesz się mierzył. Umrzesz tak samo łatwo jak oni. Poziomuje broń tak, że karabin szturmowy robi dokładnie to, co powinien robić. To sprawia, że inwestowanie w oprogramowanie cybernetyczne wykraczające poza podwójne skoki staje się niezmiernie ważne. Mod odbiera Ci potencjał zostania bogiem, jeśli aktywnie nie dążysz do cyber-boskości. Musisz tu ZARABIAĆ na swoje utrzymanie.

Nie ma tutaj żadnego systemu sztucznych liczb, który nas uratuje, ponieważ awansowaliśmy na wyższy poziom. Broń palna, to broń palna. Granat to granat, a katana to katana. Wszystko działa jak w rzeczywistości. Zaczyna liczyć się skradanie, refleks i szybkie analizowanie otoczenia podczas walki. Co ważne, instalacja moda wprowadza też obrażenia ciał, które w końcu zaczynają wyglądać tak jak powinny.

Jak zmienia się CP2077 po instalacji Hardcore 22? Porównanie i trailer na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie