Do Cyberpunk 2077 trafi kontrowersyjny streamer? Enigmatyczna zapowiedź

0 komentarzy

Słynny Dr. Disrespect podzielił się na Twitterze zapowiedzią związaną z Cyberpunk 2077. Streamer może trafić do gry CD PROJEKT RED.

Dr. Disrespect to bardzo popularny streamer, który nie stroni od kontrowersji. Internetowy komik doczekał się wyrzucenia z E3 i bana na Twitch.tv za rozpoczęcie transmisji z zamkniętych targów. Do tego doszło wiele innych, w tym prywatnych afer, które narobiły streamerowi sporo kłopotów wizerunkowych.

Duża część zainteresowanych nie pała do mężczyzny przesadną sympatią, jednak wciąż ma on dość liczne grono fanów. Disrespect udostępnił na Twitterze interesującą zapowiedź.

Bardzo możliwe, że streamer pojawi się jako cameo w Cyberpunk 2077. Nie byłoby to niczym specjalnie szokującym, bowiem w grze ma wystąpić paru innych celebrytów. To dość sympatyczny gest ze strony Redów, jednak obecność Disrespecta może nie spodobać się niektórym graczom. To mimo wszystko dość kontrowersyjna postać, jednak polskie studio z pewnością ma to na uwadze.

Niewykluczone, że Dr. Disrespect ma także na myśli specjalną akcję promocyjną gry. CD PROJEKT RED może po prostu zaangażować go w specjalną transmisję. O konkretnej roli Disrespecta w promocji, lub samej grze, przekonamy się już niebawem.

Cyberpunk 2077 dotrze w ręce graczy 19 listopada i będzie dostępny na PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series, PC i Google Stadia. Gra trafi na nową generację konsol za pośrednictwem wstecznej kompatybilności.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się